Kurtadam: Kurtlar Sofrası | Vampirler Kazandı

Users who are viewing this thread

Ertesi günün akşamında, yine herzamanki gibi insanlar meydanlarda toplanmıştı.Dışarıdan bakıldığında çok kötü görünen birine dikkat toplamıştı herkes.Ağızının kenarından akan salyalar ve kıpkırmızı gözleriyle, adeta kendini zor tutuyordu.Herkes anlamıştı artık ne olduğunu, bunca şeyden sonra anlamamak, mümkün değildi herhalde.Hep birlikte Kurtadam Girebi'yi tuttular ve onu zor da olsa bir ipe bağladılar.Resmen çırpınışını izliyorlardı.Köylüler birlik olarak onu uçurumdan aşağıya attılar ve ölü bedenini izlediler, uzunca bir süre.Kurtadam Girebi Linç Edildi.

Devam eden gecede, Avcı başka işlerle uğraşıyordu.Elindeki tabancasıyla, geceden bile sessiz hareket eden avcı, Kurtadam erennuman_mb'nin evinin önünde penceresinden onu izliyordu ve onu cisim değiştirirken görüyordu.Kapıyı ayağıyla kırdı ve içeri girdi.Kurt ona doğru baktı ve saldırmaya başladı, Avcı o kadar hızlı davrandı ki, elindeki gümüş kurşunlu silahı ile nişan aldı ve onu tam kalbinden vurdu.Kanlar içinde yere yığılmış olan Kurtadam erennuman_mb, Avcı tarafından kurşunlanarak öldürülmüştü.

Avcı Calraianın Bilgesi, elindeki silahı ile birlikte kapıdan çıkarken, kalbine ve daha sonra tüm vücüdüna korkunç bir ağrı saplandı.İki büklüm halde yerde kıvrınıyordu adeta.Sanki, sanki üzerinde bir lanet vardı.Evet belkide üzerinde gerçekten bir lanet vardı.Avcı Calradianın Bilgesi, lanetnerek öldürüldü.

O gece henüz bitmemişti.Ormanda yolunu kaybeden Sivil Wesley SneijderOrmanın derinliklerin kurtadamların Sofrasında, onlarla karşılaşmıştı.Kurtadamlar Onu vahşi bir şekilde katlederk, vücudunu tanınmaz hale getirdiler.

Neutorn oyunu bana özel mesaj ile ulaştırdı. İnternetinde sorun varmış. Oyu: Girebi

Kuratadam Girebi linç edildi
Avcı Calradianın Bilgesi Lanetlenerek öldü
Kurtadam erennuman_mb avcı tarafından vurulak öldü.
Sivil Wesley sneijder Kurtlar tarafından katledildi.

2 kurda bir avcı bir sivil, avcı gitmese mükemmel olurdu yine de güzel oldu. Ayrıyetten bir de lanet hakkı gitti karabüyücünün başka var mı bilmiyoruz. Kaldık 15 kişi ne kadar kurt ölürse ölsün bir kurt bile her şeyi mahvetmeye yeter.
Bilgeyi lanetleyen kişi bilgeyi tehlikeli bulmuş heralde önce bir analizlerini inceleyelim Bilgenin

erennuman_mb said:
Ben Glothis'e o kadar söyledim gidip seher'i değil başkasını öldürelim diye. Dinlemedi beni, gitti ÖM attı Seher'i katletmek için. Yeter ya, bir kere de benim fikrimi alın. Sizinle oynayacağıma bırakırım oyunu daha iyi. Bir kişi daha var böyle saçma sapan oynayan. İnsanın zevkini sıfıra indiriyorlar. Bir daha bunlarla aynı takımda olursam oynamayacağım. Üstüne gelip hiçbir şey olmamış gibi ÖM'den "Tüh ya çattık promethean'a" diyor ya nasıl sinir oluyorum.
Şu mesaj hakkında ne düşünüyorsunuz? Gerçekten Glothis kurtadam olabilir mi sizce? Doğruyu söylüyor bence.

Mosin Nagant said:
erennuman_mb said:
Ben Glothis'e o kadar söyledim gidip seher'i değil başkasını öldürelim diye. Dinlemedi beni, gitti ÖM attı Seher'i katletmek için. Yeter ya, bir kere de benim fikrimi alın. Sizinle oynayacağıma bırakırım oyunu daha iyi. Bir kişi daha var böyle saçma sapan oynayan. İnsanın zevkini sıfıra indiriyorlar. Bir daha bunlarla aynı takımda olursam oynamayacağım. Üstüne gelip hiçbir şey olmamış gibi ÖM'den "Tüh ya çattık promethean'a" diyor ya nasıl sinir oluyorum.
Şu mesaj hakkında ne düşünüyorsunuz? Gerçekten Glothis kurtadam olabilir mi sizce? Doğruyu söylüyor bence.
Erenin Kurt olarak son çırpınışları bence AMA doğruda olabilir.Artık kahinin ağzının içine bakacağız.

Back
Top Bottom