Krallıklar kendi aralarında savaşmıyor

Users who are viewing this thread

Vangetta

Recruit
Arkadaşlar merhaba.
Bendeki sorun modlardan mı kaynaklanıyor tam olarak emin değilim ancak oyunda krallıklar kendi aralarında savaşmıyor. Oyun öyle ilerliyor sadece. Anca kendi krallığımı kurmam lazım savaşmak için. Daha önce karşılaşan oldu mu bilmiyorum ancak çözüm bulamıyorum.
Kullandığım modlar bu şekilde. Oyunda hepsi gayet güzel çalışıyor versiyonları uyumlu.
1.5.7

Kimse kimseye savaş açmıyor. öyle boş şekilde ordu toplayıp dağıtıyorlar. ilk oyuna girerken savaş halinde oluyorlar. sonra bozuluyor ve hiç savaşmıyorlar. geziyorlar sadece.

2 gündür aralıksız. ilk yaptığım karekterde oyun ortasında modları değiştirdim sonra hep barış içinde olduklarını farkettim. Yeni sefer başlattım ancak oyun aynı. 2 oyundada doğum ve ölümler aktif.

2 gündür aralıksız. ilk yaptığım karekterde oyun ortasında modları değiştirdim sonra hep barış içinde olduklarını farkettim. Yeni sefer başlattım ancak oyun aynı. 2 oyundada doğum ve ölümler aktif.
O zaman yüksek ihtimalle değiştirdiğiniz modlar ile alakalı. Modları kapatarak denediniz mi?

Aserayları zayıflattıktan sonra biraz durunca Güney'in Aseray kilit bir şehrini kuşattığını fark ettim, en azından bu konuda güzel mekanikler var.

Back
Top Bottom