Karakter Başlangıç Rehberi

Currently viewing this thread:

CoBaR

Recruit
Best answers
0
Gerçekten çok önemli bir bilgi.Çok iyi ayarlarsan müthiş bir şekilde başlayabilirsin!!! :mrgreen:

kerosima

Knight
Best answers
0
Çok teşekkürler, TB'nin konusuna bakıp da bir şey göremeyince çok korktum. Koyman iyi olmuş.

(Etütte foruma girmemem lazım! Ödevim var ya!)

yusuf19

Banned
Best answers
0
gerçekten harika bi iş yapmıştı sende tekrar buraya koyarak çok iyi bir iş yaptın saolasın

Megadeth

Baron
M&BWBWF&S
Best answers
0
Çok teşekkür ederim beyler yorumlarınız için

http://forums.taleworlds.com/index.php/topic,49549.0.html
Bu da Benim NPC rehberim

Best answers
0
Oyuna baslama sebebimsin sagol birde npc lerin hangi özellikleri ver yazarsan sevinirim mesela iz sürme gibi ona göre alicam...

Turko

Sergeant
Best answers
0
Bize başlangıçta verilen kıyafetler hangi seçimimize göre veriliyo ilk seçimde kalkan ve flama var ama giysi ve asıl silahlar neye göre veriliyo onuda yazarsan tam süper olur

Best answers
0
Yanlis bakiniz

1. Soruda - Veteran Warrior (Kidemli bir savasci) Güclü Germe 1 veriyor diyor ama yanlis 0 veriyor.Cogu sey yanlis ama güzel.

Best answers
0
coğu yanlışsa düzgünün yapda görelim adamlar zamanında yapmışlar bi paylaşım yapmışlar
birde şunu unutmaki bu rehber baya eski galiba 960' öncesi onun için 1010'la aynı olmaması normal bence

Best answers
0
the_fugіtіve said:
coğu yanlışsa düzgünün yapda görelim adamlar zamanında yapmışlar bi paylaşım yapmışlar
birde şunu unutmaki bu rehber baya eski galiba 960' öncesi onun için 1010'la aynı olmaması normal bence

Tartismaya yer ariyorsan Konu Disi bölümde tartis baskalariyla.

M&B de statlar ayni bilmeden konusma.

Ben yaparim demedim,düsüncemi söyledim.

Best answers
0
the_fugіtіve said:
peki nerden biliyorsun onu söyle
yeni oyuna başlarken mi farkettin
soru olarak soruyorum

Hepsini ezberledim arkadasim

1. Soru - Kidemli Savasci

2- Soru - Soylunun sarayinda hizmetci

3.Soru - Sovalye Silahtari

4.Soru - Sevdigini kaybetmek

Böyle yaparsan - 3 Darbe puani 1 Demir vicut 0 Güclü germe 0 Güclü firlatma oluyor.En iyi Tek Elli - Cift Elli ve Kargici icin bu listeye göre uygula.

Veteran Warrior (Kidemli savasci) Güclü germe 1 demis ama bak yapinca 0 Güclü germe tahmini yapmis.

Liste tahmini yane dogru degil :smile:

Sir Peter

Master Knight
Best answers
0
The Dark Knight said:
Ve okcu oluncada Ince Termenli Ok +2 veriyor
Geçen gün banada dolunay +9 düştü 198 M ye sattım. :lol: Ahanda adam banlanmış :grin: .Ghost hem uyndırmışın konuyu hem adam banlanık.