Hayalinizdeki modu yazın.

Users who are viewing this thread

Benim istediğim modu tam olarak warband'da bulamadım. Öyle bir mod olsun ki oyunun başlangıcında çok fakir halde başlayayım. Balık tutmak, getir götür işleri yapmak, madencilik yapmak, meyve toplamak gibi köy içerisinde işlerde çalışabileyim. Yani iş modu istiyorum savaşmadan bu tarz işleri kapsayan bir mod...

Warband modları arasında çok popüler olan Diplomacy 4.Litdum tarzı bir şekilde, bütünüyle değiştirmeye ayrılacak emeği halihazırdaki dünyaya (native her türlü ileride yapılacak olan modlardan daha dengeli ve sağlam bir dünya olarak kalacaktır) oyunu daha gerçekçi hâle getirecek detaylar eklenmesi için yönlendirmek bence daha mantıklı olacaktır. Gerçek dünyanın tarihi ile ilgilenen modlara pek ilgi duymuyorum. Daha önce hiç görmediğimiz, duymadığımız kendine has bir lore, olayın en ilgi çekici noktasıdır bana göre.

Şehirlere banka mantığı getirilebilir mesela, tefeciler de olabilir. Lordlara veya krallara 50000 denar seviyelerinde fazla fazla borç verilirken biz oyuncuların namına, onuruna, güvenilirliğine, mal varlığına, kral ile ve bankanın olduğu şehrin lorduyla ilişkisine göre değerlendirilebilen bir sisteme sahip olursa güzel olur.

Last edited:
Back
Top Bottom