[WB] Rus-Kafkas Savaşı Modu (Yapım Aşamasında)

Users who are viewing this thread

Karaçaylıyım ve modu merakla bekliyorum. Başarılar umarım güzel bir çalışma ortaya çıkar :smile:

haritadan ve türk topluluklarından fotoğraf atarmısın bu arada kuzey azerbaycan demişsin ama güney azerbaycandan tebrizi şehir olarak eklesen çok iyi olur

Öncelikle başarılar diliyorum, yardım edecek bilgim yok ama heyecanla bu modu bekliyorum fırsat oldukça sayfanı gözlüyorum sana teşekkür etmek için foruma hesap açtım . Dediğin gibi yapabilirsen eğer videolardan da müthiş bişey ortaya çıkacak gibi gözüküyor. Doru atımla Rus doğramanın heyecanıyla bekliyor, gözlerinden öpüyorum sigoş.  :ohdear: :ohdear:

Tam tamına 1 senedir çıkışını dört gözle bekliyorum:sad:( Bir Çerkes olarak en çok istediğim modlardan biri. İnşallah tamamlarsın. Allah kolaylık versin.

Şeyh Şamil said:
Tam tamına 1 senedir çıkışını dört gözle bekliyorum:sad:( Bir Çerkes olarak en çok istediğim modlardan biri. İnşallah tamamlarsın. Allah kolaylık versin.
Dostum umudunu kırmak istemem ama adamın en son ne zaman aktif olduğunu görmedin mi  :???:

RoadWarriror said:
Şeyh Şamil said:
Dostum umudunu kırmak istemem ama adamın en son ne zaman aktif olduğunu görmedin mi  :???:
Maalesef gördüm ama beklemekten başka çaremiz yok:sad:

Back
Top Bottom