Gergin adamı öldürmeden önce ona ne diyorsunuz?

Gergin adamı öldürmeden önce ona ne diyorsunuz?

• Üzgünüm, ama gerçekten kellenizi almam gerekiyor.

Votes: 17 22.1%
  • Para için değil, adaleti sağlamak için geldim!

Votes: 37 48.1%
  • Ne yazık ki sebebini anlamayacaksın!

Votes: 23 29.9%

• Total voters
    77

Users who are viewing this thread

Daha sonrasında görevi verirken, onur kazanmak için "bu para kirli efendim" seçeneğini seçtiğim için gergin adama da "Para için değil, adaleti sağlamak için geldim!" diyorum :grin:

Üzgünüm, ama gerçekten kellenizi almam gerekiyor.
Para için değil, adaleti sağlamak için geldim!
Ne yazık ki sebebini anlamayacaksın!

Ya gerçekten bu cümleler pek uymuyor o pozisyona.Çünkü sanki böyle bir sarhoşla değilde ciddi bir adamla konuşurmuş gibi..
Daha sert cümleler olabilirdi

H4K4N6161 said:
Üzgünüm, ama gerçekten kellenizi almam gerekiyor.
Para için değil, adaleti sağlamak için geldim!
Ne yazık ki sebebini anlamayacaksın!

Ya gerçekten bu cümleler pek uymuyor o pozisyona.Çünkü sanki böyle bir sarhoşla değilde ciddi bir adamla konuşurmuş gibi..
Daha sert cümleler olabilirdi
Gergin bey sarhoşmuymuş !?
Ayyaş.

aytuLe said:
Daha sonrasında görevi verirken, onur kazanmak için "bu para kirli efendim" seçeneğini seçtiğim için gergin adama da "Para için değil, adaleti sağlamak için geldim!" diyorum :grin:
Aynen,bu görevleri sırf verdiği onur için yapıyorum.

Eğer sıkıntıdaysam, üzgünüm, ama kellenizi almam gerek deyip görevi aldığım lorda gidince de 300 dinarı alıyorum.

Ama eğer param bolsa adaleti sağlamak için geldim deyip görevi aldığım lorda gidince para almıyorum ki, onur gelsin.

Üstelik adam bana kılıç çekmiş gelirken kafasına cida saplama gibi bi fantazim var  :mrgreen:

SilenT- said:
Ama eğer param bolsa adaleti sağlamak için geldim deyip görevi aldığım lorda gidince para almıyorum ki, onur gelsin.
Ben bu seçeneği kullanıyorum her seferinde.

Kont Preacher said:
SilenT- said:
Ben bu seçeneği kullanıyorum her seferinde.

Benim kullanmadığım zamanlar: Diyelim ki bir zırh aldın -pahalı bişey- dinarın 10 kaldı. Bir dahaki askerlik ödemesi de yarın. Yani borçlanacağım. Bu görevi alırsam kesinlikle 300 dinarı alırım işte o zamanlarda s*çayım onura  :mrgreen:

Benim anlamadığım şey; konuşmaya başlamadan önce kundaklı yayımı çıkarıyorum, konuşma bittikten sonra kafasına nişan alıp HS atıyorum. Kafa Vuruşu 73 zarar verildi diyor ama adam ölmüyor, hemide kafasında zırh yok...

ProfessionalSoldier-.-!1! said:
Benim anlamadığım şey; konuşmaya başlamadan önce kundaklı yayımı çıkarıyorum, konuşma bittikten sonra kafasına nişan alıp HS atıyorum. Kafa Vuruşu 73 zarar verildi diyor ama adam ölmüyor, hemide kafasında zırh yok...

Oyunun azizline uğramışsın :grin:

H4K4N6161 said:
ProfessionalSoldier-.-!1! said:

Oyunun azizline uğramışsın :grin:
[size=18pt]10-15 kez böyle oldu... :neutral:[/size]

Back
Top Bottom