Tam Sürümden Ne Kadar Ümitlisiniz

Tam Sürümden Ne Kadar Ümitlisiniz

• Çok ümitliyim oyun çok güzel olacak

• Biraz daha iyi olacak

• Bir şey değişmeyecek

• Güncellemeler geldikçe umudumu daha çok kaybediyorum bu oyuna karşı

• Bonus: Oyun 2020'den beri aynı :D

Results are only viewable after voting.

Users who are viewing this thread

Soru basit. Benim şahsen son güncellemeyle gelen şehir modellemeleri zerre umurumda değil siz söyleyin bir oyunda şehir içinde ne kadar geziniyorsunuz? Çok az çünkü şehirde yapacak bir şey yok çetelerden başka. Ben başından beri bu oyunda grafiksel yeniliklerden çok kodlama olarak yani oynanış yenilikleri istiyorum ve bu çok az oldu. 50 küsür mutlaka olması gereken özellik sayabilirdim eğer iki ay önce oyunu oynamayı bırakmasaydım bıraktığım için unuttum şimdi hepsi aklıma gelmiyor gelse bile yazsam bi anlamı yok taleworlds zaten bundan sonra 2 3 zırh eklemekten başka çok bir şey eklemez bu oyuna ki 2 yıl önce de söylesem eklemezdi zaten.

Müthiş olacak oyundaki dengeler duzeltilecek eksik özellikler tamamlanacak, steam workshop destegi de gelecek. Zaten ondan sonra tadı çıkar bu oyunun. Full sürüm olmasini bekleyen mod yapımcıları var.

Düşüncem şu ki, tam sürüm sonrası yeniliklerin gelmesine devam edilecek olması. Ne gelir ne gelmez bilemiyorum ancak taleworlds'ün şu güne kadar çoğu insanın beklediği yönde yenilikler getirmediği açık, mesela herkes diplomasi beklerken fil animasyonu gelebilir, kitap, şiir öğrenme beklenirken kuşatmalarda kullanılan yeni bi balista türü eklenebilir. Demem o ki beklentiler ile gerçekleşenlerin arasında ki o çizgiyi tutturmak çok zor. Tek beklentim bedava olması.

Tek beklentim tam sürüm ile Geforce Now'ın düzeltilmesi, almayı planlıyorum :grin:
Tam sürüm gelse dahi, bir süre bekleteceklerini düşünüyorum. İki aydır açıklama bile yapmadılar doğru düzgün. Tam sürüm için yoğun çalıştıklarını anlayabiliyorum, lâkin en azından tam sürümle gelecek gibi bir açıklama yapsalardı. Umursamıyorlar gibi.

Tam sürüm gelse dahi, bir süre bekleteceklerini düşünüyorum. İki aydır açıklama bile yapmadılar doğru düzgün. Tam sürüm için yoğun çalıştıklarını anlayabiliyorum, lâkin en azından tam sürümle gelecek gibi bir açıklama yapsalardı. Umursamıyorlar gibi.
Yabancı forumda cevap gelmiş sadece sanırım üzerine uğraştıklarını söylemişler tam hatırlamıyorum

Back
Top Bottom