e.1.1.0 patch notları nerede ?

Users who are viewing this thread

Her yere baktım yenilikleri ve fixleri yazan bir sayfa bulamadım.

Edit: Patch henüz erişime açılmadığından patch notlarıda yayınlanmamış. Tmm sakinim (değilim bana yeni yamayı ver tw)

Last edited:

3 Saat önce eklenmiş bilgi. Belki de akşam aktif edilir.

Optimizasyon ve buglar hemen düzelmez, düzelemez oyun çıkalı 1 hafta oldu. 1 haftada yapılacak optimizasyon oyun bozar. Ancak buff ve nerfler yapılacaktır.

Optimizasyon ve buglar hemen düzelmez, düzelemez oyun çıkalı 1 hafta oldu. 1 haftada yapılacak optimizasyon oyun bozar. Ancak buff ve nerfler yapılacaktır.

e1.0.2 ve e.1.0.4 yamalarında baya hata düzeltildi aynı yada fazla büyüklükte bir yama yağ gibi gider :smile:

ilk haftalar diye böyle her gün patch atıyorlar büyük ihtimalle umarım ilerleyen zamanlarda da devam eder.Dayz hikayesine dönmez umarım EA deki oyunlara Dayz yüzünden sıcak bakamıyorum çok.

ilk haftalar diye böyle her gün patch atıyorlar büyük ihtimalle umarım ilerleyen zamanlarda da devam eder.Dayz hikayesine dönmez umarım EA deki oyunlara Dayz yüzünden sıcak bakamıyorum çok.

TW EA olmasına rağmen çok güzel satış yaptı şuan tek düşündükleri oyunu geliştirmek, maddi durumlarıda yeterlı görünüyor, eminim öyle bir durum yaşamayız.

3-4 saat önce eklenmiş steam'e şuan şifreli son halini verip yayınlasalar da oynasak :grin:

Belkide Patch notlarını paylaşmak için hazır ediyorlardır, sabretmek lazım :smile:

TW EA olmasına rağmen çok güzel satış yaptı şuan tek düşündükleri oyunu geliştirmek, maddi durumlarıda yeterlı görünüyor, eminim öyle bir durum yaşamayız.
şuan da buglar,crashler onları meşgül ediyor.Bir süre sonra buglar,crash bittince akıllarındaki fikirleri oyuna getirmeye başlarlar önemli olan devamlı fikir üretmek illaki tıkandıkları bir yer olucak ama umarım güzel ve çok fikirleri vardır oyun için.

şuan da buglar,crashler onları meşgül ediyor.Bir süre sonra buglar,crash bittince akıllarındaki fikirleri oyuna getirmeye başlarlar önemli olan devamlı fikir üretmek illaki tıkandıkları bir yer olucak ama umarım güzel ve çok fikirleri vardır oyun için.

Oyun motoru kendi ellerinde gelişmiş motor şuan oyuna bişey eklemeye sıra geldiğinde eminim onları tutmak mümkün olmaz :smile: umarız o günleride göreceğiz.

oyunda ciddi mekaniği olan bazı perklerimiz var yeri yurdu hazır ama daha çalışmayan işlerden bahsetmek mümkün. Misal serserilik skilli ve arka sokaklar doğrudan birbirine bağlı bunun gibi ciddi içerik var. Bunları hep paylaştılar ancak şuan pasif durumda aktif olacak o kadar çok içerik var ki pathcler ile oyunu hazır hale getirilen bir pizza hamuru gibi işliyorlar çıldırıyorum. armağan abi tv'de ilk mount&blade tanıtımını yaparken beklemeye başladım ben yeni oyunu anlayın beni :grin:

19 Mar 2012 haberi de buldum. daha gençmiş be :grin:

Hava durumu değişikliklerini mi eklediler acaba. Sefer haritasında bulutların gölgeleri varmış ilk sürümde sonra kaldırmışlar performans düşürdüğü için. Oyunda yağmur,sis gibi hava değişiklikleri de yok şuan. Belki optimize edip eklemişlerdir, umarım öyledir.

Hava durumu değişikliklerini mi eklediler acaba. Sefer haritasında bulutların gölgeleri varmış ilk sürümde sonra kaldırmışlar performans düşürdüğü için. Oyunda yağmur,sis gibi hava değişiklikleri de yok şuan. Belki optimize edip eklemişlerdir, umarım öyledir.

Bilmiyorum ancak çevirisi için bende beklemedeyim :grin: Yabancıların dedikleri rivayete göre bu patch save dosyalarımıza baştan başlamamıza sebebiyet verecekmiş ne kadar doğrudur bilmem...

Back
Top Bottom