Donanım, Yazılım ve Teknoloji Dünyası Hakkında Sorular&Öneriler&Haberler

Users who are viewing this thread

explorer.exe'yi yeniden başlatınca düzeldi >.>
Win10'un tuhaf tuhaf buglari var. Gonul ister hep 7'de kalayim, oyun performansi daha yuksek olsun, bir sure sonra destek kesilmesin..

İphone ile akakalı sorunum var. Geçenlerde PC de telefon bağlı olarak iTunes'ta dolanırken birdenbire telefonuma şuan hala telefona bu sürüm gelmemesine rağmen ios 10.0.3 sürümü yüklendi. Bu güncellemeden sonra telefonumun arayüzünde değişiklikler oldu.Ayrıca kulaklığımdan ses geliyor fakat ses alçaltıp yükseltemiyorum müziği durduramıyorum yani kulaklığım sadece ses yönünden çalışıyor. Daha sonra ios 10.0.2 sürümü geldiğinde benim telefonuda güncelledim fakat sorun düzelmedi.Sözde bu sürüm kulaklık ve sesle alakalı düzeltmeler içeriyor fakat durum ortada. Varmıdır fikri olan ?

Toprakg said:
Bende 60hz destekleyen bir laptop var. Bunu 75 hz yada 140hz destekleyen bir monitöre DVI yada HDMI ile bağlarsam, fps 60 da kalmaya devam eder mi yoksa monitöre göre mi değişir?
60 hz olan laptop ekranı. HDMI ile bağlarsan 120 fps'ye kadar alabilirsin. DVI'nın sınırı 75'ti sanırım. 1080p monitöre bağlayacağını varsayarak söylüyorum.

Windows 10'un büyük güncellemesini aldım akşamleyin. 1607 miydi neydi sürümü. Güvenlik ve bazı arayüz değişiklikleri falan var. Şimdilik memnunum. Ama şimdi  bildirim geldi, C sürücüsünde yer azalmış önceki Windows sürümünü silelim mi? silersek geri dönüş yapamazsınız falan diyor. Bu sürümde sorun falan yaşayan var mı acaba? Yoksa silerim de tereddüt ettim.

Geç gelen önedit: Bildirim panelindeki silme uyarısına basınca kayboldu bir kaç gün sonra yeniden sordu sil dedim sildi gibi. Sorunsuz çalışıyor.

Senin ilacın Beyza kardeşim, aranız bozulduğu için modem sana küsmüş. Acilen Beyza ile aranı düzeltip yürümen lazım. En iyi çözüm o. Modem değiştireceksen de Airties al.

Nvidia ne yapıyor anlamıyorum bu aralar. 1050 RX460'tan daha zayıf bir kartmış. GTX 950 zaten çoğu testte rx460'ı geçiyor. 1050 950'den daha mı zayıf ne yapıyon  :facepalm:

1050ti ile aynı anda çıkması ayrı bir saçmalık. Ti hep sonradan gelirdi araya yerleştiğini belli ederdi. Madem aynı anda çıkarıcan daha sonra da kart çıkarmıycan buna 1050 diğerine 1040 de hesabın düzgün olsun. 1060 ile de düzgün bir pazarlama hamlesi yapamamaktan son çeyrekte %13 düşüş olmuş satışlarda. AMD güzel bir cevap verince Nvidia nasıl bocalıyor onu görüyoruz.

Finde said:
Nvidia ne yapıyor anlamıyorum bu aralar. 1050 RX460'tan daha zayıf bir kartmış. GTX 950 zaten çoğu testte rx460'ı geçiyor. 1050 950'den daha mı zayıf ne yapıyon  :facepalm:

1050ti ile aynı anda çıkması ayrı bir saçmalık. Ti hep sonradan gelirdi araya yerleştiğini belli ederdi. Madem aynı anda çıkarıcan daha sonra da kart çıkarmıycan buna 1050 diğerine 1040 de hesabın düzgün olsun. 1060 ile de düzgün bir pazarlama hamlesi yapamamaktan son çeyrekte %13 düşüş olmuş satışlarda. AMD güzel bir cevap verince Nvidia nasıl bocalıyor onu görüyoruz.
daha kötü değil ama daha iyi hali diyorlar
http://www.pcgamer.com/leaked-nvidia-geforce-gtx-1050-specs-look-like-an-upgraded-gtx-950/

http://wccftech.com/nvidia-geforce-gtx-1050-gp107-gpu-specs/

Back
Top Bottom