Counter-Strike: Global Offensive -

Users who are viewing this thread

Casual'da otomatik olarak onla doğuyorsun. Competetive'de ise Kelvar+Helmet olarak satın alıyordun, şimdi CS:S ve1.6 daki gibi ayırmışlar. İster sadece Kelvar ister 2si bir arada alınabiliyor. Competetive modda.

Teröristlere Tec9 adında 20 mermili smg çakması bir pistol de eklenmiş. Mermi sayısı nedeniyle favorim, parasız roundlarda.

Ben şuan betadayım 1.5,1.6 2`sinide sollar diye düşünüyorum çoğu map ve silahlar aynı sadece çok daha iyi görüntü ve yapıya sahip herkese tavsiye ederim.

Sir.Bryan said:
Ben şuan betadayım 1.5,1.6 2`sinide sollar diye düşünüyorum çoğu map ve silahlar aynı sadece çok daha iyi görüntü ve yapıya sahip herkese tavsiye ederim.
betaya bir katılamadım gitti anketi açamıyorum sorun o

Betaya katılanlar beni eklesinler Steam'den oynarız hem.

+ Betadakilere bu lafım:
Her hangi bir çeviri hatası bulursanız bana bir şekilde onu iletin. Eğer yoksam sizi buraya alalım. http://www.dotaiki.com/ceviri/

En son güncelleme ile pek çok yenilik var hepsini yazamayacağım ama zaten onun için CS Blogu var. Ki oda Türkçe. Haberler eklendikçe çeviriyoruz.

Gun Game'in yanında 2 yeni harita, 3 yeni silah, 2 yeni skin eklendi. Detayları blogda bulabilirsiniz.

Konuyu hortlattım sanırım ama :grin:
beta olanlar varsa steam versin oynayalım oyunun betası banada geldi

Hortlatılmışken sorayım;

ankete katılanlara sistem özellikleri yetmiyorsa beta keyi verilmez değil mi?

M.ArdA said:
Key gelenler gift kutularına baksınlar. Fazladan vermişler mi?
Evet bir tane daha geldi arkadaşıma verdim
ben ankete katıldıktan sonra 1 aydan fazla olmuştu sanırım  :grin:

Bende dün gönderdim forumu hala key felan yok. Oyun çıkınca gönderecekler herhalde :grin: :grin:

Back
Top Bottom