Brave Gaming - Forumumuz açılmıştır! OYUNTV.ORG

Users who are viewing this thread

Brave Men

Master Knight
En sonunda uzun zamandır üzerinde çalıştığımız projeyi sizlere sunuyoruz. Forumumuz açılmıştır! Herkesi beklerim. WWW.OYUNTV.ORG

Kendi yazdığımız "Ücretsiz Çekiliş Çekme Programı v0.1 alpha" hemen indirin.
Programın Yapımında Emeği Geçenler:
Fatih Çapak (Matematik Müh.)
Selim Bahadır

Merhaba,
Ben Selim. Diğer bir deyiş ile Braveman. Beni bilirsiniz zaten. Bir video çekme servisi düşündüm ve yaptım. İstek oyunlarınızı buraya yazabilirsiniz. Video çekim için eleman alınır. İyi seyirler. Abonemiz olmayı unutmayın! Yakında yeni çekilişlerimiz gelecektir. Şu ana kadar 23 tane oyun dağıttık ve abonelerimiz memnun. Sizde "Brave Gaming" ailesine katılın!

Türkiye'nin ilk FULL HD video çeken servisi olarak gurur duyuyoruz!

Video Çekilecek Oyun İstekleri:
Dota 2
Portal 2

Bölümler:

Bağlantılar:
Brave Gaming Resmi Web Sitesi
Brave Gaming Wordpress
Brave Gaming Youtube

İletişim:
Brave Gaming Facebook
Brave Gaming Steam
Brave Gaming Ask.fm

Sponsorlar:
Site Kutusu Reklam Değişim Ağı
Erak

Tavsiye Kanallar:
Burak Oyunda

http://www.sitekutusu.com da benimdir. Bilgilendirme amaçlı söyledim.

Teşekkürler.

Video güzel fakat sesin biraz kısık kalmış.Oyunun sesi senin sesini bastırıyor bazı yerde zor duyuluyor. :grin:

Cs:Go
Portal 2
Dota 2

MeRGiT said:
Video güzel fakat sesin biraz kısık kalmış.Oyunun sesi senin sesini bastırıyor bazı yerde zor duyuluyor. :grin:

Cs:Go
Portal 2
Dota 2
Bir dahakine iyi gelecek ses. Bu arada cs go bölümü geliyor.

Ses çok kısık, hoparlörün sesini çok fazla açmak gerekiyor duymak için, neyse işte ayarlarsın bir dahaki videonda mikrofonu. Onun dışında ilk videon güzel ve umarım daha sonra çekiceklerin de güzel olur, başarılar.  :smile:

Tamam gelirim :smile:

Ve ilk video'yu açtım fakat hem ses çok kısık hoparlörü bayağı bi açsamda çok fazla bir şey duyamadım hemde Terraria'yı sevmediğimden izleyemedim :sad: biraz mikrofunun sesini falan açman gerek.

Forbidden_Love said:
Tamam gelirim :smile:

Ve ilk video'yu açtım fakat hem ses çok kısık hoparlörü bayağı bi açsamda çok fazla bir şey duyamadım hemde Terraria'yı sevmediğimden izleyemedim :sad: biraz mikrofunun sesini falan açman gerek.
Sesimi youtube kısıyor. Yani çok sesli konuşmam lazım. sesimin düzeyini nasıl arttırırım.

Yeni bölüm geldi.

Madem Youtube kısıyor başka bir yere yükleyebilirsin ?

Ayrıca ; Denetim Masası > Ses , Konuşma ve Müzik Aygıtları , ordan da sol üstten gelişmiş ses ayar denetimi ( yani Ana Ses ) > Seçenekler > Gelişmiş Denetimleri seç , ardından orada mik sesi gözükecek onu en üste çekmeyi dene bide.. eğer mik sesi yoksa  Seçenekler > Özellikler > Mik sesini tikleyip tamam dersen gözükecektir.

Yani bunu dene bi belki işe yarar.

Hepsini izleyemedim , ama izlediğim yere kadar güzeldi. Bakalım diğer bölüme ne düşündün.. İlk öğreneceklerden olmak güzel olacak :grin:

Back
Top Bottom