Brave Gaming - Forumumuz açılmıştır! OYUNTV.ORG

Users who are viewing this thread

Şimdilik warband çekmiyorum. Çeksem bile yüksek grafiklerde olmaz sıkıcı olur. Sonuçta fraps 70 fps den 30 fpsye indiren bi program. Yeni pc alıcam 20 güne felan o zaman olabilir.
 
Senin de dediğin gibi , fail olmuş :razz:

Bu arada bu Minecraft'ın Tekkit'i ne oluyor ?
 
Yalpağan said:
Senin de dediğin gibi , fail olmuş :razz:

Bu arada bu Minecraft'ın Tekkit'i ne oluyor ?

Son gelen güncelleme ile (ki bugün geldi güncelleme) 70 tane mod içeren bir paket. İçinde bol sayıda güzel modlar var mesela: industrial craft 2, computer craft, buildcraft, transformers, redpower, balkon's weapond mod, rei's minimap, iron chests, nuclear reactor vs vs. Bu modların adlarından da anlaşıldığı gibi endüstriyel şeyler yapabiliyoruz, yeni madenler, yeni silahlar, yeni minimap, redpower özellikleri, computer ile alakalı craftlar, nükleear enerji şeyleri ve şu an sayamadığım birçok şey ekleniyor oyuna. Modda petrol ve yanar dağ gibi şeyler de mevcuttur. Olay budur.
 
:O fenaymış. Hemen denemek lazım. Normal oyundan sıkıldıktan sonra böyle bir şey hoş olacaktır :smile: O Güneş'den yararlanma olayı da bir harika :smile:
 
Hey, biz bilgisayar nesliyiz, uzun süre bilgisayar başında kalınca o temaya bakmak göz yoruyor, battlefieldda gözüm o kadar ağrımadıydı. Gözümde bozuk değil, her gün göz doktoruna görünüyorum(babama)
 
Back
Top Bottom