Counter Strike : Online [Nexon]

Users who are viewing this thread

Status
Not open for further replies.

Genghis_Khan61

  CSO Nexon tarafından hazırlanmış ve efsane oyun 1.6 görüntüsüne sahip rütbeli ve online bir oyundur.Günümüzde en çok oynanan oyunlardan bir tanesidir.Counter Strike Online (CSO) 12 yıl önce takım-tabanlı aksiyon oyununun öncüsü olarak yayınlanmış ve bu zamana kadar gelişmiştir.CSO yeni haritalar, karakterler, silahlar ve klasik Counter Strike içeriğinin en güncel halini sunar.Counter-Strike Online, Counter-Strike tarafından motive edilmiş oynaması bedava bir oyundur.
     
          Ayrıca; gerçek savaş deneyiminin zevkini maksimum 32 kişi ile çıkartabilirsiniz.Klan kurma , silah üretme , dövme , zombi , farklı mapler , Türkçe dil desteği ve Türkçe radyolar , farklı ve geliştirilmiş silahlar ve daha birçok eğlence...


thumb4-L.jpgOyun Modları

g4LBDQ.png
PYEgdv.png


Rütbeler

k1Yldm.png
89EJyQ.png
D8kav6.png


Haritalar

ZA10ma.png
oYz1om.png
l0zVmX.pngSistem Gereksinimleri

l0zVlJ.png

* Orjinal site : http://cso.nexoneu.com
** İçeriğin çoğunda orjinal siteden alıntı yapılmıştır.
***Oyun bildiğiniz 1.6 işte , tek farkı rütbeli , mapler değişik felan filan.
 
Türkiye Server'i kapatılıyor , ve Steam'dan Counter-Strike Nexon: Zombies olarak devam ediyor . Düşük online sayısından dolayı değil.Resmi açıklamada da öyle bir şey yazmıyor zaten.
 
Yersen.

Türkiye gibi saçma sapan ülkelerde CSO sunucularının açılmasının sebebi buydu zaten. Her zaman oynayacak bir kişi çıkar ama eğer oynanmazsa server'ları acımadan kapatırlar.
 
Status
Not open for further replies.
Back
Top Bottom