Counter-Strike: Global Offensive -

Users who are viewing this thread

Duo giriyorlar kickleyemiyorsun.Geçen girdim orta düzey oynuyorum öndeyizde biri çıktı bizim takımdan iki ingiliz habire sövmeye başladı salak mısınız falan diye.Mal gibi hareketler yapıp el sattıklarını söyledim kendine bak önce dallama dedim adama.Oy birliğiyle attılar oyundan.

Emrehan said:
Bir defa öldür en fazla, 30dk yedin diye büyük orgazm olmuştur o troll, amacı o zaten. Kickleseydiniz keşke.
O kadar saçma bir ban sistemi var ki oyunun kicklediğin zamanda ban yiyorsun bazen  :lol:

Aga konuştuk oyuna girdim allah belamı verdi resmen,mirage girdim 7-0 yeniliyoruz adamlar birbirini vurmaya başladı bizim a bölgesine gittim zeusla öldürdü adam beni falan bi baktım bizim takım birbirine girmeye başladı bende girdim en son 30dk ban yemeden önce bana bombaydı alevdi atan adamı awp ile öldürdüm kendisiyle 4 bot kalmıştır şimdi.Oyunun içine sıçtılar yemin ediyorum 2.ele bile geçemedik.

Toprakg said:
Inferno da resmen taşıyorum. 4 tane Rus pre girmişler. Açık ara kazanıyoruz son el kicklediler. İşte bu o.. çocukluğundan başka bir şey değildir.
Aklıma bir şey geldi

Beyler  @Pagan @Cioss @Artil  :lol: :lol: :lol:

Pentagram said:
Toprakg said:
Inferno da resmen taşıyorum. 4 tane Rus pre girmişler. Açık ara kazanıyoruz son el kicklediler. İşte bu o.. çocukluğundan başka bir şey değildir.
Aklıma bir şey geldi

Adamlar ırkça intikam almışlar bence. Büyük kumpas! 4 Türk 1 Rus'u atarsa, 4 Rus da 1 Türk'ü atar. :lol:

Cioss Julius U.X. said:
Pentagram said:
Toprakg said:
Aklıma bir şey geldi

Adamlar ırkça intikam almışlar bence. Büyük kumpas! 4 Türk 1 Rus'u atarsa, 4 Rus da 1 Türk'ü atar. :lol:
Yalnız fark var. Adam taşımıyordu . O olmasa da rahat alırdık  yani. Bir de iki de bir bağıra bagira konuşup küfür ediyordu. Hak etmişti zaten iyi oldu. Son el kick yiyin loss  sayılmıyor. Ayrıca oylama açan cooldown  yiyor.

3 aydan sonra tek giriyim hadi dedim. 4 Rus premade çıktı :lol:

Ama iyi oynuyorlardı ve Rusça olmasına rağmen hoşuma gitti muhabbetleri, kazandık maçı.

Yok bir 3 ay daha ben tek girme riskini almam :lol:

Bir de yerden aldığım M4A4 ile yaptıklarımı görünce potansiyeli keşfettim. En başından beri yanımda olan MAA1-S için veda vakti geldi. Çok clutchlar attık seninle :sad:

L4yLZ0.png

Back
Top Bottom