WB C-rpg / Strategus /C-rpg'ye Kayıt Olma Rehberi / Videolu Anlatım Eklendi

Users who are viewing this thread

Emek kokuyor bu, eline sağlık. Gerçi cRPG'yi sevmiyorum ama yine de oynayanlar için gerekli bir rehber.

Tanhu said:
Emek kokuyor bu, eline sağlık. Gerçi cRPG'yi sevmiyorum ama yine de oynayanlar için gerekli bir rehber.

C-rpg sevilmezmi ya :smile: Aynı singleplayerın multisi gibi düşün sadece biryerden bir yere gidiş zaman alıyor gelip denemeni isterim :smile:

3kj7v.png
Her yerde isim verme lagh

Sir Harlequin said:
Bu şekilde rehberlerde detaylar gittikçe azalıyor.Yani yetersiz diyeyim.Ama exp sistemi birçok kişinin ihtiyacını görür.Eklemeler yaparsan ve düzenlersen konuyu c-rpg rehberi ilgi görür.

Video çok iyi olmuş. O zaman ki düşüncelerim ile şimdi ki düşüncelerim tamamen farklı :smile:

Sir Harlequin said:
Sir Harlequin said:
Bu şekilde rehberlerde detaylar gittikçe azalıyor.Yani yetersiz diyeyim.Ama exp sistemi birçok kişinin ihtiyacını görür.Eklemeler yaparsan ve düzenlersen konuyu c-rpg rehberi ilgi görür.

Video çok iyi olmuş. O zaman ki düşüncelerim ile şimdi ki düşüncelerim tamamen farklı :smile:

Eyvallah sağolasın Bugun içerisinde daha yeni eklemelerle birlikte göstereceğim videoyu yeni türk zırhları eklendi oyuna onlarla video çekip koyarım herhalde 1 2 saat içerisinde bu arada crpg oynamak istersen aramıza katılabilirsin :smile:

Master Ronin said:
Arkadaş strategus öğrenecez diye izlemeye başladık sen bize defile yaptın :grin:
Bende farkındayım ama dalgnlıktan kaptırdım kendimi cemil ipekçi sandım bir an bu arada ugrada ts bi ara sana strat hakkında özel ders vereyım sana

Ygs ye kadar video koyamayacagım bilgisayarı falan kaldırdım ygs den sonra  ilk gün anlatımın hepsini tamamlarım inşallah saygılar :smile:

Bu Strategus için cRPG sitesine üye olurken açtığımız ilk üyelik ismi ile mi katılıyoruz?Ve Strategus için bir klana girmek şart mı?Ne işe yarar tam olarak bu  Strategus?Yani bir klan ile mi hareket etmek gerekli yoksa SP 'deki gibi kendi başımıza gitmek gibi bir olay var mı?Tam olarak bilmiyorum ne olduğunu.Yardımcı olursanız sevinirim.
Ayrıca cRPG için tek steam tek cRPG hesabı mantığı mı var?
Videolu Anlatımın iyi olmuş bu arada.

Ben modu indirdim oynayabiliyorum fakat cRPG hesap açamıyorum ismimi yazdım şifre yerine de Asdfgh123 yazıyorum kabul etmiyor nasıl üye olacağım yardım ederseniz sevinirim.

arkadaşlar ben daha key almadımda banlamayin lütfen.Haliyle crack denedim ilk olarak sanırım olmuyor key alıcam . Bir kaç sorum var.
Bu cRPG 1.143 içinmi yoksa 1.153 içinde oluyormu.Bide ben siteye üye olamıyorum.İsim girdigimde Character not found or invalid password diye bir yazı geliyor karşıma.cRPG otomatik yüklemesini yaptım.1.153 versiyonda açıyorum oyunu karşıma crog ile ilgili hiçbir server gelmiyor sanki cRPG mod aktif deilmiş gibi diğer serverler geliyor karşıma ne yapmam gerkeiyor.Key yok diyemi?

46.4.127.117 server şifresi fenol99 bu ts deki yukarı taraflarda bulunan Barlas kanalındaki özel ders isimli kanala gelirseniz hepinize gerektiği gibi yardımcı olabilirim.

Strategus haritasında boş boş dolaşıyorum, New Faction'a basıp krallık kurdum, para yok, asker nasıl basarım bilgim yok. Bunları videoda göremedim, şuanda param sıfır. Nasıl para kazanacağım ve nereden asker alacağım?

Boryanov said:
Strategus haritasında boş boş dolaşıyorum, New Faction'a basıp krallık kurdum, para yok, asker nasıl basarım bilgim yok. Bunları videoda göremedim, şuanda param sıfır. Nasıl para kazanacağım ve nereden asker alacağım?

Strategus yakın zamanda yenileneceği için Video çekmeyi düşünmüyorum onun dışında paraları C-rpg oynarken kasabilirsiniz.Ayrıca köylerde Goods üreterek kervan olayıyla halledebilirsiniz.Askeri ise Kalelerde Recruit yaparak üretebilirsiniz.

Back
Top Bottom