WB C-rpg / Strategus /C-rpg'ye Kayıt Olma Rehberi / Videolu Anlatım Eklendi

Users who are viewing this thread

Bugrahan said:
:smile: Kim dalga geçiyor sadece suan bashibazouklar Ayrıca camels klanından cıkanlarında bize gelmesi ile gücümüze güc kattık haa doğru sen ts yi kullanmadıgın icin doğal bunlar son gelişmelerden haberin olmuyor sadece forumda Cicero'nun dediklerine inanıyorsun Klanın buyuklerinin neler planladıklarınıda bilmiyorsun ayrıca :wink:

:grin: :grin: :grin:

Bugrahan said:
Sabaku no Gaara said:
Cok tesekkur ederim uzun zamandir bekledigim bir konuydu.

Yardımcı olabildiysem ne mutlu bana yapamadıgın sıkıntı cektiğin yerler varsa bana özel mesaj atarsan yardımcı olabilirim :wink:

Bugrahan direk clana cagır bu yontemler mazide kaldı artık

ßashi_Tonyukuk said:
Bugrahan said:
Sabaku no Gaara said:
Cok tesekkur ederim uzun zamandir bekledigim bir konuydu.

Yardımcı olabildiysem ne mutlu bana yapamadıgın sıkıntı cektiğin yerler varsa bana özel mesaj atarsan yardımcı olabilirim :wink:

Bugrahan direk clana cagır bu yontemler mazide kaldı artık

Emredersin paşam çağıracağız sırf sen istedin diye ama bak ..

"Sohbetler biraz garip sohbetler" lafı beni baya güldürdü :grin:
Sağolasın video'dan bu strategus denen nane'nin farklı bir sitesi olduğunu öğrendim. Artık ben de giricem bu strategus işlerine, artık servera girince benim için de "owner of x" diye yazı girecek. Heeyt üleyn.

Master Ronin said:
"Sohbetler biraz garip sohbetler" lafı beni baya güldürdü :grin:
Sağolasın video'dan bu strategus denen nane'nin farklı bir sitesi olduğunu öğrendim. Artık ben de giricem bu strategus işlerine, artık servera girince benim için de "owner of x" diye yazı girecek. Heeyt üleyn.

Yardımcı olabildeysem ne mutlu bana daha rehber olarak devam etmeyide düşünüyorum zaten takıldıgın herhangi bir sıkıntı çektin yerler olursa bana forumdan veya teamspeak adresmizden ulaşabilirsin :smile: İyi eğlenceler

Back
Top Bottom