Buda Bir Fikir

Users who are viewing this thread

gLadi

Grandmaster Knight
Aklıma güzel bir fkir geldi;

Oyunda keşke bizde bozkır haydutu,yağacı,orman haydutu,deniz yağmacısı vs. olabilsek

hani başlarken babanın hayatı vs gibi şeyler varya keşke orda haydut ol gibi bi seçenek olsa bide
yağmacı gibi gruplara gidip bende size katılabilimiyim gibi bi şeçenek olsa güzel olmazmıydı

GÜZEL FİKİR DEĞİLMİ? :mrgreen:

benim hep istediğim bişeydi bu olsa keşke  :mrgreen: gidip haraç istesek ondan bundan dandik çapulcu olup köylülere girişsek :mrgreen:

Kimse hiç bir konuya cevap yazmak zorunda değil böyle düşünün bir de...Biraz daha sabır...

Öneriye gelince çeşitlilik açısından hoş olurdu bence. :smile:

bi wanted list olsa bizde başında olsak ama içindekileri yakalayıp yakalayıp getirsek. bide ben rehineleri 5-10 kuruşa satma olayını sevmiorum, adamları düşmana geri satabilsek daha ii olmazmı çünkü para kazanmak harbiden çoook zor bi olay. yada rehin aldığımız düşman lordlarını rersuade seviyesine bağlı olarak kendi tarafımıza çekebilme olayı olsa. ben yeni konu açıyım hemen.

aslında aynı bizim gibi olan npcler olsa biz hana gitsek handa bekle diye bi seçenek olsa gelse bi npc bizi alsa gitse giydirse

inspector5 said:
aslında aynı bizim gibi olan npcler olsa biz hana gitsek handa bekle diye bi seçenek olsa gelse bi npc bizi alsa gitse giydirse

Ne alaka :grin: :grin: arki böyle düşüncelerini yeni konu aç orda söyle  :cool:

Back
Top Bottom