Bannerlord Mod Çeviri Listesi | 29.04.2020

Users who are viewing this thread

Geçenlerde bahsettiğim arkadaş bir tutorial daha yayınlamış çeviri işlemleri için. İki tutorialı da paylaşıyorum. Bi göz atabilirsiniz.

Test edebildiğim dosyaları ek olarak ekliyorum. Geri kalanı yarına artık.

@sinansouth Çeviri sahiplerinin isimleri yine çevirinin yanına yazılabilir. Bu sayede bir problem, sıkıntı olduğu zaman insanlar forum üzerinden DM atarak iletebilir. Pratiklik açısından iyi olur.

Last edited:
Kaç saattir "Party AI Overhaul and Commands Turkish-Translation" moduyla uğraştım meğersem mod yapımcısı .dll'ye yanlışlık yapmış :grin: Dll düzenlemeyi çözdüm bununla uğraşırken kısa günün karı.

Yarın Bannerlord Tweaks modunu çevirmeye çalışacam bakalım.

Last edited:
buypatrols modu çevirisini tamamlayıp nexustaki yapımcıya ilettim, muhtemelen yarın ekler. setting kısmını çevirdikten sonra sıkıntı olduğu için sadece oyun içi diyalogları dil dosyası vasıtasıyla çevirdim. Diğer arkadaşlara kolay gelsin:smile:
link: https://www.nexusmods.com/mountandblade2bannerlord/mods/898

Ekledim konuya, eline sağlık.

Kaç saattir "Party AI Overhaul and Commands Turkish-Translation" moduyla uğraştım meğersem mod yapımcısı .dll'ye yanlışlık yapmış :grin: Dll düzenlemeyi çözdüm bununla uğraşırken kısa günün karı.

Yarın Bannerlord Tweaks modunu çevirmeye çalışacam bakalım.
Tweaks'i çevirmeye kesin başlarsan haber ver konuya ekleyim dostum.

@sinansouth başladım dostum ekleyebilirsin.

Göz zevkime hitap etmediği için çevirdim, çevrilmese de olur ama benim gibi insanlar vardır elbet şunlarda da konuya eklenebilir:

Güncellendi:

Sürüm 2.0.5'e güncellendi.-Bundan sonra dil dosyasının sürümünü değil, ana dosyanın(Main Files) sürümünü baz alarak güncelleme yapacağım.
-Mod sahibi her ne kadar güncellese de .dll dosyasında sıkıntılar mevcut olduğu için düzeltip yayınladım.
-Oyuna yapaylık katan cümleleri uygun olacak şekilde değiştirdim.

Last edited:
Config ayarları çevrilebilir.

BannerlordTweaks Modunun çeviri işlemi tamamlandı!

Edit: Rulership Modunun çeviri işlemi tamamlandı!

Last edited:
BannerlordTweaks Modunun çeviri işlemi tamamlandı!

Edit: Rulership Modunun çeviri işlemi tamamlandı!

Ekledim konuya. Eline sağlık.

@FLESHCER Fazla ilerlememiştim Tweaks modu için sıkıntı değil elinize sağlık :smile:

Kusura bakma gerçekten, senin devraldığını görseydim ilerlemezdim.

Ekledim konuya. Eline sağlık.

Sağolasın, teşekkürler.

Çevirilerinizi ek olarak sabitteki konuya ekliyorum. Elinize sağlık.

Sağol dostum, senin de ellerine sağlık.

Config ayarları çevrilebilir.

Config ayarlarını çevirdim, modu yapan arkadaş çinli olduğu için direkt olarak Translate'i açarak Çince'den İngilizce'ye çevirmiş. Elimden geldiğince düzeltmeye çalıştım. Şuan için kodlama da bir hata alıyorum. Kodlama hatasını çözdükten sonra paylaşacağım.
Edit: Detailed Character Creation modu içinde aynı durum söz konusu.

Edit 2: Fire Lord modunda ki kodlama problemini çözdüm, şimdi test ediyorum en yakın sürede konuya atacağım.

Last edited:
Party Daily Training çevirisi. Çok bir metin yoktu fakat yine de bazı arkadaşlar ingilizce-türkçe karışık metin görmek istemeyebiliyor.

Eline sağlık dostum.

FireLord modunun çeviri işlemi tamamlandı!

Party Daily Training çevirisi. Çok bir metin yoktu fakat yine de bazı arkadaşlar ingilizce-türkçe karışık metin görmek istemeyebiliyor.

Eline sağlık dostum.

FireLord modunun çeviri işlemi tamamlandı!

Elinize - Emeğinize Sağlık.

İşlevsel Modlar konusunu tablo haline getirdim. En sol tarafta - İşareti olan modlar çevrilebilir.

Last edited:
Back
Top Bottom