Bannerlord Mod Çeviri Listesi | 29.04.2020

Users who are viewing this thread

Nexus'ta fransız bir çevirmenle iletişime geçtim ve gerekli programları söyledi. Şu aşamada modları her haftada 1 çevirmek anlamına bile gelse, ihtiyaç duyulan bol metinli modları çevirmeye çalışacağım -eğer açmayı başarabilirsem :grin:-

Ama dediğim gibi metin dosyalarını değil de komple modu düzenlediğimiz için mod güncellendiğinde çevirinin de güncellenmesi gerekecek -metinler değişsin veya değişmesin-

Açmayı başarabilirsem ilk çevireceğim mod muhtemelen Sound the Alarm olacak.

Şu modu çevirip yükledim. İddialı değilim bu konularda İngilizce'm mükemmel olmasa da uygun çevirdiğimi düşünüyorum.

Şu modu çevirip yükledim. İddialı değilim bu konularda İngilizce'm mükemmel olmasa da uygun çevirdiğimi düşünüyorum.

Eline sağlık hocam. Kendi iki çevirimle birlikte ekledim konuya.

Ask Lords Location
View All Wars
Rulership
Detailed Character Creation

Modlarının çevirisini yaptım. Test işi kaldı. Hepsi tamamiyle bittikten(test) sonra Nexus Mods'a ekleyip, buraya atarım.
Bugün işlerim biraz yoğun, test uzun sürebilir. Ben test ederim diyen bir gönüllü var ise bana DM'den ulaşsın, dosyayı göndereyim.

Editlerken hata alıyorum. Mod sahibine direkt çeviri ile ilgili bir mesaj attım. Umarım geri döner.

Şimdilik sadece metin dosyaları ayrı olan ve çevirmeye müsait olan dosyaları çevireceğim.

@sinansouth zzBannerlordTweaks dosyasını çevirmeyi denedim şahsen ben hata almıyorum. Tam nerede hata aldığını söyler misin? Ya da hatanın ismini bana söyler misin? Maksat birbirimize yardımcı olalım.

Last edited:
@sinansouth zzBannerlordTweaks dosyasını çevirmeyi denedim şahsen ben hata almıyorum. Tam nerede hata aldığını söyler misin? Ya da hatanın ismini bana söyler misin? Maksat birbirimize yardımcı olalım.
Tweaks için: msbuild hatası msb3021

Sound The Alarm için: Error CS1112 Do not use 'System.Runtime.CompilerServices.ExtensionAttribute'. Use the 'this' keyword instead

Hatalarını aldım. İkisinde de birer hata. Tweaks'i debug ettiğimde dll dosyası çıkıyor fakat Sound The Alarm'da çıkmıyor.

buypatrols çeviren yoksa çevirmeye başlıyorum. Çeviriyi import ederken yardımcı olabilecek varsa özel mesajla iletişime geçerse sevinirim.

Buypatrols için ayarlar kısmının çevirisini tamamladım.

Oyun içeriği dnspyda sarı renkte gözüktüğü için düzenleme sonrası derlemede dll hataları çıkıyor ve onları çözmeden kaydedemiyorum. Bu sorunu nasıl aşacağımı anlatırsanız oyun içi diyaloglar kısmını da çevirip son halini yayımlarız.

Back
Top Bottom