ArmA 3

Users who are viewing this thread

Gel öğreniriz beraber. Bende yıllardır oynuyorum sözde ama bilgisayar sağolsun düzenli giremedim. Oyunda çok silah, araç ve ekipman var hepsini bilmek gerekmiyor. Piyade olarak başlatırız oyun içerisinde denediğin ve hoşuna giden/uzmanlaştığın şeyler olursa onları oynarsın operasyonlar sırasında da.

Cioss Julius U.X. said:
Notebookta öğrenmiştim biraz, sonra unuttum. Yeni pcde de denemiştim ama zaman ayıramadım. Hep çok imrenmiştim birimleriyle birlikte oynamaya ama çömezim tamamen.
Hocam buyur gel. Erkutun'da dediği gibi her şey i tamamen bilmen gerekmiyor zaten :smile: Basiclerle başlarız, kendine uygun rol seçtiğin zaman ona göre öğrenirsin zaten. 24 ocak akşamı saat 19.30 da discord da toplanıyoruz. Akşamına da güzel kalabalık bir oyunumuz olacak. İstersen gel katıl aramıza. Ama indirmen gereken bazı modlar var (biraz boyutlular) dc kanalımıza katılırsan orada duyuru kanalında mod presetimiz var. O dosyayı direk kullanarak modları indirebilirsin. Aramızda görmekten mutluluk duyarız  :grin:

**Bu arada bu akşamki oyunumuz Twitch de yayınlanacak** Link i sonra fırlatırım buraya:
https://www.twitch.tv/nihai_oyuncular

14 Şubat - 18 Şubat arası bedava olacakmış Steam'de. Ama deneme haftası, kalıcı kalmıyor üzerinizde. %66 da indirim alacak sanırım.. Bohemia mail atmış bana :grin: Denemek isteyenlere duyurulur..

Uzun zamandan sonra yeni bir bölümle karşınızdayız. Hali hazırda aynı bölümün 2 partı daha gelecek. :fruity: :fruity:
BUYURUNUZ 1080p kalitesi ile  :mrgreen: :

O da bir şey mi efenim @ErkutErdem . Buyurunuz daha da yeni bölüm  :mrgreen: :mrgreen:

Ha şu gün başlarım ha bugün başlarım derken hep erteledim. Şimdi de yeni aldığım anakart sorun yaptı geri yolladım pcsiz bekliyorum. Bu sefer yakın zamanda halledip başlıyorum ama oyuna. :razz:

İndirdiğim cherna şeysi eskimiş olabilir gerçi. Discord sunucusunda varsa bulurum oradan.

Cioss Julius U.X. said:
Ha şu gün başlarım ha bugün başlarım derken hep erteledim. Şimdi de yeni aldığım anakart sorun yaptı geri yolladım pcsiz bekliyorum. Bu sefer yakın zamanda halledip başlıyorum ama oyuna. :razz:

İndirdiğim cherna şeysi eskimiş olabilir gerçi. Discord sunucusunda varsa bulurum oradan.

Valla hocam memnun oluruz katılmandan. Tanıdık kişilerle oynamak daha da güzel oluyor. Bekleriz her zaman  :grin:

Bu arada yeni bölüm:

:twisted: :twisted: Buyurun Efendiler, sizin için geliyor... SEEK and DESTROY!!! :twisted: :twisted:

Harlek said:
Nasip olursa bu pazar günü evde olacağım, katılmak isterim.

Bu aralar vize haftam çok online olamıyorum forumda, geç görmüşüm  :grin: Bu haftaki oyunumuz pazartesi akşam saat 20.00 gibi olacak. Ancak oyuna gelmeden biraz büyük boyutta bir mod dosyamız var(30gb falan sanırım) onu indirmen gerekecek. Discord duyuru kanalında linki var mod preset dosyasının.
DC link: https://discord.gg/rzaa2ny

Oyunu yüklemiştim de giremiyordum. Bir kaç gündür giriyorum campaign oynayarak kavradım gibi büyük bir kısmını. En azından ortalıkta bot gibi dolanmam sanırım.

Önümüzdeki ay oynayabilirim bu ay akşamları işteyim.

Cioss Julius U.X. said:
Oyunu yüklemiştim de giremiyordum. Bir kaç gündür giriyorum campaign oynayarak kavradım gibi büyük bir kısmını. En azından ortalıkta bot gibi dolanmam sanırım.

Bekleriz valla bizim için sıkıntı yok  :smile: Zaten kendini biraz gereksiz sıkıyorsun gibi geliyor bana yeni başlama konusunda. Merak etme adam yemiyoruz  :mrgreen: :mrgreen:
Şaka bir yana hiç canını sıkma hacım, yeni başlayınca herkes ufaktan bir afallar; çok problem değil bizim için zamanla alışırsın. Hatta şöyle söyleyim 1600+ saat armam var yeni haritaya, yeni bir bioma,renk paletine geçince ben bile afallıyorum. Gayet normal. Kamuflaj patternine, düşmanı ayırt etmeye, renk paletine falan alışmak biraz alıyor :smile: Kendine en uygun oyun biçimini bulduğunda gayet keyifli şekilde oyanayacaz rahat ol  :wink:

Psychodelic said:
Cioss Julius U.X. said:

Bekleriz valla bizim için sıkıntı yok  :smile: Zaten kendini biraz gereksiz sıkıyorsun gibi geliyor bana yeni başlama konusunda. Merak etme adam yemiyoruz  :mrgreen: :mrgreen:
Net yalan

Back
Top Bottom