E3 2018 Ana Konusu | Konferans sona erdi...

E3 2018'in En İyi Konferansı...

• EAPLAY (Electronic Arts)

Votes: 1 7.7%
  • Xbox E3 2018 (Microsoft)

Votes: 4 30.8%
  • BE3 (Bethesda Softworks)

Votes: 5 38.5%
  • Square Enix

Votes: 1 7.7%
  • UBIE3 (Ubisoft)

Votes: 0 0.0%
  • Sony

Votes: 2 15.4%
  • Nintendo

Votes: 0 0.0%

• Total voters
    13
  • Poll closed .

Users who are viewing this thread

Cioss Julius U.X. said:
Skyrim Very Special Edition diye bir şey yok. Trolleme o. Hani herkes "EE madem öyle yeni oyun yok Skyrim'i her yere portluyonuz bir de buzdolabına portlayın" diyordu onu alıp daha da ağır göndermeler yüklemişler. Bethesda farkı. Adamlar oyuncuları kendi silahıyla trollüyor.
fragmanı 3.izleyişimde anladım ben de :grin: allah allah bu ne biçim trailer diyorum ;D meğerse göndermeymiş.

sunumlardan en iyisi microsoft, en gaz bir şekilde gelen oyun da cyberpunk'tı. zaten bundan 5 sene önce yayınlanan teaser'daki müziği çok beğendiğimden ara sıra açıp tekrar tekrar izliyordum, sunum hacklenmiş gibi olduğunda arkada o müziği hafiften çaldıklarında bayağı gaza geldim. sonradan izlediğim tepkilerde diğer insanlar bayağı bayağı başta hack var diye watch dogs 3 falan sanmışlar, onlar adına üzüldüm :sad:

bu arada skyrim tes6 next gen oyunu, yani daha baya bi süre yok, çok heveslenmeyin. ayrıca cyberpunk her ne kadar trailer verse de oyunun çıkışı ile ilgili bir tarih vermedi, o da next gen olabilir. bence daha en az 2 sene bu oyunlar yok, o da en az.

Zéro de Conduite said:
Ubisoft tekrardan her sene AC oyunu çıkarma politikasına başladı. :iamamoron:
Hayır. Aynı motorla yapılan birebir Origins oyunu bu. 3 oyun çıkacak bu motorla. Sonrasında yeni motorla yeni oyun gelecek. Yeni oyun Japonya'da geçecek. Seneye bir tane daha Assassin's Creed oyunu gelme olasılığı baya yüksek.

Sonra ara verirler biraz seriye. Yeni nesile Japonya AC gelir.

Unity'den sonra hiçbir AC oyunu AC oyunu değildi zaten de Origins ve bu yeni oyun ile tamamen çığrından çıkmış artık durum ve hala gidip bu oyunlara para dökenler var. Başında AC adı olmasa satmayacak oyunları yiyor millet yahu. Aksiyon/RPG hatta hack and slash türünde bağımsız olarak iyi bir oyun olabilir ama AC demeye bin şahit.

Çocuğa söylesen bak bu suikastçilik oyunu diye güler, geçer... Nasıl bir politika bu hala anlamıyorum. Tutuyor mu tutuyor ama işte.

Kaldı ki Sony konferansındaki PS4 exclusive'i Ghost of Tsushima bile Odysess'den daha fazla platformer ve stealth mekaniği içeriyordu. Her ne kadar temelinde Samuray teması olmasına rağmen. Keşke exclusive olmasa dedirtti.

Roffron said:

16 Kasımda çıkacak, bildiğin Bannerlord'un grafik updateli versiyonu diye not düşmüştüm zaten gösterildiği zaman.

Cyberpunk 2077'nin şerefine Witcher serisine indirim yapılmış. (Klasik yapılan indirimin aynısı aslında) The Elder Scrolls oyunlarında da büyük indirim gelir mi sizce?

Meka33 said:
Roffron said:

16 Kasımda çıkacak, bildiğin Bannerlord'un grafik updateli versiyonu diye not düşmüştüm zaten gösterildiği zaman.
Gerçekçi orta çağ oyunu olması dışında Bannerlord ile uzaktan yakından ilgsi yok. Combat sistemi Bannerlord'un kat ve kat üstünde zaten. "Grafik updateli versiyonu" demeni oldukça saçma buldum.

EDY008.png

Hobeto13 said:
Roffron said:
Gerçekçi orta çağ oyunu olması dışında
Gerçekçi? Yok almayayım. :iamamoron:

Her şey bi yana Guan Yu'yu görünce bi an çekti canım ama genel olarak oyun bana hitap etmiyor.
Gerçekçilikten kastım büyü gibi saçmalıkların olmaması. Saf kılıç ve kalkan var. Mızrak var. Bomba atıyorsun. Spell olayı yok. Klasik kılıç dövüşü. Abuk subuk hareketler yok (shinobi deflecti dışında)

Roffron said:
"Grafik updateli versiyonu" demeni oldukça saçma buldum.

EDY008.png

Yeni gelecek moddan bahsediyordum... Bize Bannerlord'un vaad ettiği kale dinamiklerini vermişler. Ana oyunu biliyorum zaten.

Back
Top Bottom