Antlaşma Sürelerini Uzatmanın Bir Yolu Yok mu?

Users who are viewing this thread

Lalaitha

Sergeant Knight at Arms
Uzun süredir Warband oynamıyordum. Geçtiğimiz günlerde tekrar bi tek oyunculu takılayım dedim. Diplomasi moduyla başladım oynamaya. Uzun zaman geçtiği için ben mi kötü oynamaya başladım bilmiyorum ama şu antlaşma süreleri beni hiçbir şekilde tatmin etmiyor. Mesela Veagir ve Nord ile savaşıyorum. Savaş en az bir ay sürüyor, barış dönemi ise en fazla 20-25 gün. Ateşkes biter bitmez herifler bana savaş açıyor. Yaklaşık 10 lordum var, düşmanların da 17/18. Lord sayısı sebebiyle askeri anlamda çok hızlı yenileniyorlar, bu büyük sorun oluyor. Ayrıca savaştan sonraki barış döneminde, hiçbir şekilde savaşın bıraktığı hasar onarılamıyor. Yirmi günde hangi köy kendini kurtarabilir? Çok fakir olan köy bu sürede en fazla ne kadar artabilir ki? Her köyü gayet iyi savunmamıza rağmen başkente uzak köyleri adamlar gelip gidip yağmalıyor. Savaş bittiğinde bile bir türlü o köy toparlanamıyor.

Şu antlaşma sürelerini uzatmanın bir yolu yok mu? Mesela ateşkesleri bir ay falan yapamaz mıyım? Yardımcı olan arkadaşlara şimdiden teşekkür ederim.

Back
Top Bottom