Aklıma takılanlar

Users who are viewing this thread

Lamkrin beyimizi bile negatif yapan Bannerlord bize neler yapmaz.

Son dört yıl o modu Bannerlord çıkana kadar oynadım.Bannerlord çıktı oynadım şimdi hiçbirine girmiyorum.
Ya hocam negatiften ziyade, uzuluyorum. Yaniyorum oyunun hak ettigi potansiyeli alamadigina yaniyorum. Benim sahsi dusuncelerim bunlar. Belki ilerde yaniliriz. Benim gibi de dusunen bir kac arkadasimi da bu forum da gordum bunca zaman. Onun haricinde yine oynayacagiz elbette. M&b benim icin bitmek bilmeyen bir seridir.

Ya hocam negatiften ziyade, uzuluyorum. Yaniyorum oyunun hak ettigi potansiyeli alamadigina yaniyorum. Benim sahsi dusuncelerim bunlar. Belki ilerde yaniliriz. Benim gibi de dusunen bir kac arkadasimi da bu forum da gordum bunca zaman. Onun haricinde yine oynayacagiz elbette. M&b benim icin bitmek bilmeyen bir seridir.
Yok hocam o açıdan değil yani umudun bitirecek şekilde gelişme dedikleri :/
Bende çok üzülüyorum hevesim kursağımda kaldı nediyeyim :sad:

Yapar bu arada hayal et oyun çıkarıyorsun 10 sene önceki oyunundan bile daha kötü. Oyunu 10 sene önceki oyunundan nasıl daha eksik olarak çıkarabilirsin hayal edemiyorum. Olması gereken Warband özellikleri+yıllarca süren development'in meyvesi idi.
O dediğin oyun kaç K para getirdi biz böyle saf oldukça bu olaylar böyle devam edecek Sanırım TW diğer firmaları örnek alıyor

Back
Top Bottom