Neredeyse 2 yıl sonra geri döndüm oyun Mükemmel !!!!!!

Users who are viewing this thread

zeduser10

Recruit
En son 2 yıl gibi bir zaman önce hakaret ettiğim, sinirden kudurduğum dönem vardı oyun için. ban yemiştim forumdan gelmedim sonrasında.
oyunu erken erişimden çıkarılınca bile güvenmedim. bir kaç patch daha atılmasını bekledim 3 5 ay kadar . bu mayıs ayında oynamaya başladım tekrar.
Oyunda ne kadar çok ilerlersen o kadar sinir krizleri geçiriyorsun ciddi bir oyuncuysan...
1.1.4 de 0 modsuz oynuyorum. Baba hala bir rakibe saldır diyorum oyun komple donuyor gidiyor yaaa çöküyor. crash de vermiyor... donuyor görev yöneticisinden kapatıp oyuna girdiğimde asker gönder demem gerekiyor . yoksa saldır dersem gene donuyor...
kuşatma yapıyorum bölgeye özel sanırsam ismine dikkat etmedim kalenin. 8 tane ordu komutanı seçebiliyoruz ya , 2ci sıradakine bir komutan seçince oyun gene donuyor yukardaki anlattığım gibi...

nese oyun içi konuşayım, ana görev de ilerliyoruz aseray, kuzait , vlandiya savaş açmış. savaş ayarlarından defansif yapıyorum. bizim diğer klan liderleri, düşmen yerlerini kuşatıyor gidip ölüyorlar.. onlara verdiğim kent ve kaleleri koruyorlar mı ? tabi ki de hayır...
daha ne olabilir derken , benim onlara verdiğim kent ve şehirleri bu savaşta kaybederken zaten mükemmel zor geçtiği esnada ......... ........... gidip sturgia savaş açalım diyorlar. 450 nufüz ile iptal ediyorum.................................. 10 gün geçiyor boş bir politika(zaten %75i seçili) seçeneği sunuyorlar. 5 gün daha geçiyorrrrrrrrrr gene sturgia yada batanya savaş açalım diyorlar. o nüfusu bir tarafımdan çıkarmıyorum ... ya 3 tane krallıkla savaşırken yenildiğimiz savaşta, bizim botlar başka krallığa savaş açalım diyor ya bu ne saçmalık. yapay zeka 20 İQ

Hadi biraz chill olalım diyorum kuzait de fantezi yapalım , kuzait kağan birliği yapalım diyorum. 1 şehir 2 kale felen alıyorum. abi etrafda vızzzzzzz vızzzz vızzzz haydutlar geçiyor. 6.5 6.3 6.7 hareket hızlarıyla... ya Çıldırıyorum o noktada ne yapayım be oyun gidip askerleri şehir yada kaleye bırakıp 35 tanesini alıp. bunlarımı kovalayayım.
200 askerle 5.5 6 a yakın olmam bile en yüksek rakam...
yani çok mu zor kale yada şehire bıraktığımız askerlerin ekstra bir seçeneği olsa 20 yada 30 tane askeri seçip etrafda bu haydut kamplarını yada gezen haydutları yakalasa. 30 süvari yada 30 atlı okçu tertemiz yapar. bu kadar zamandır bunları yazamamak ...
ya bu kadar senedir allah aşkına ne ilerliyor oyunda. zamanında benim flamelemelerimi aksini savunanlar vardı ne oldu sizlere he ? burdamısınız hala
edit: demircilik 325 level yaptım. bunun için iyi uğraştım sanırsam bir şeyleri düzeltirken , düzgün olanları bozuyorsunuz.
efsanevi bir silah üretiyorum her birinden +3 +4 bonuslar vs alıyor..... oyunda load yaptığınızda temel statlarına geri dönüyor. o bonuslar yok oluyor.... ben ne anladım demircilikten o zaman...

Last edited:
Back
Top Bottom