Users who are viewing this thread

evans22

Recruit
Merhabalar, arkadaşlar ben sancağı yapıp arzagos'u seçip kuzait kralına verdim kuzaitlerin lordu oldum daha sonrasında kuzait krallığından ayrıldım. Batı imparatorluğunun topraklarını alarak kendi krallığımı kurdum ve geliştirdim krallığımı lord vs çektim her neyse ve istiananın bana kurduğu komplo 2000'e ulaştı fakat şöyle bir sorun var bana 4 adet görev verdi oyun batı kuzey ve güney imparatorluklarını ve kendi imparatorluğumu da yıkmamı söyleyen bir görev verdi ve benim krallığımdan otomatik olarak kuzait'e savaş açtı. Yani basitçe şu şekilde aslında ben sancağı başlarda kuzaite verdiğim için istiananın komplosu kuzaiti yıkmaya odaklı yani 3 imparatorluktan kuzaite savaş açtırmaya odak fakat ben sonralarda kuzaitten ayrılıp batı imparatorluğundan kale ve şehir vs alarak kendi imparatorluğumu kurduğum için benim krallığımı da 4. imparatorluk sayıyor oyun. Dolayısıyla benim krallığımdan da kuzaite savaş açtırıyor. Sorun ise şurda bana verilen görevler 3 imparatorluk + kendi imparatorluğumu yıkmam yönünde ne yapabilirim bir fikri vs olan var mı yada varsa bunun bir hilesi bu görevi vs kapatabilir miyim. Yani yada en azından benim krallığımla kuzaiti ally yapıp 3 imparatorluğu yıktırmalı bence ne yapacağımı bilemedim sizlere sormak istedim.
edit: oyun beni imparatorluklardan biri olarak algıladığı için hiç bir imparatorluğa savaş da açamıyorum ama bana gelen görevler 1i kendi krallığım olmak üzere 3 imparatorluğu yıkmam yönünde :/

Merhabalar. Sorunu daha yakından inceleyebilmemiz için bize save dosyanızı yollayabilir misiniz? Save dosyasını ticket sistemi üzerinden yollayabilirsiniz. Ticket oluşturmak için www.taleworlds.com adresinde sağ üstten giriş yapıp "my account" > "my open tickets" adımlarını takip edebilirsin. Zaman ayırdığınız için teşekkürler.

Back
Top Bottom