Ahmet Türk'e Hiç Üzülmedik!

Users who are viewing this thread

KemalistDevrim

Sergeant
Ahmet Türk dün Samsun’da yumruklandı, burnu kırıldı.

Saldırıyı gerçekleştirene “ellerine sağlık” demiyoruz ama açıkçası Ahmet Türk’e “geçmiş olsun” da diyemiyoruz.

Diyemiyoruz çünkü…

Ahmet Türk, terör örgütünü doğrudan savunan ve terör örgütünün katliamlarını kınamayan birisiydi.

Katliamı kınamayan adamın burnu kırılınca biz neden kınayalım?

Ahmet Türk, şiddeti savunan, şiddeti destekleyen ve bu gerekçeyle cezalandırılan bir parti lideriydi, dün savunduğu şiddetin binde biri başına geldi diye biz neden üzülelim?

Ahmet Türk ve yandaşları, bu ülkenin sokaklarını savaş alanına çeviren gösterileri tertipleyen ve yakan, yıkan, taş atan insanlar yargılanmasın diye mücadele eden bir şiddet severdi, dün taş atana ceza vermeyin diyen adam bir yumruk yedi diye, neden onu destekleyelim?

PKK’lı teröristler için de, meclise yerleşip o terörü savunanlar için de artık  düşünme zamanı gelmiştir.

Bugüne kadar Güneydoğu bölgesini Türklere yasaklayan, Mehmetçiği şehit eden, orasını bir kurtarılmış bölge haline getirirken yarın ne olacağını hiç düşünmeyen anlayış, bugün yediği yumrukla aklını başına devşirmelidir.

Ben istediğimi asarım, istediğimi keserim, istediğim zaman istediğim insana şiddet uygularım derseniz, bir gün aynı şiddete siz de maruz kalırsınız.

Üstelik şimdilik yediğiniz sadece bir yumruk.

Ve yumruğa karşı da ne kadar korumasızsınız değil mi?

Gariban Türk öğretmenlerinin, hemşirelerinin, doktorlarının evlerini basıp öldürürken onlar da korumasızdı…

Türk askerine pusu kurarken onlar da korumasızdı.

Görüyorsunuz ki aslında siz de korumasızsınız.

Türklerden vicdan beklemeyin: 30 bin evladımızı öldüren ve 30 yıl boyunca bir kez olsun vicdana gelmeyen vicdansızlara, Türk milletinin vicdan kapıları çoktan kapandı…

Noventa said:
Başka parti liderlerine taş, yumurta vb. atılınca sorun yok Ahmet Türk'e yumruk atılınca vay efendim faşitler.

yok şu bozkurtalrın faşist liderinide(Bahçeli) Dövseler aynı tepkiyi verirdim

peki sen Ahmet Türke üzüldünmü yumruğu atanı kınıyormusun

Yada şöyle sorayım öldürülen öğretmen hemşire vb.

onları öldürenleri kınayabilirmisin efendi onu söyle sen

subaru15 said:
TANRININ KILICI said:
AHMET TÜRK DEĞİL AHMET KÜRT. AHMET KÜRT SENİN AMINA KOYAYIM ORUSBU ÇOCUGU HAİN KÖPEK. HEPİNİZ DEŞİLECEKSİNİZ ATSIZCILAR GELİYOR TÜRKÇÜ DEVRİM DOĞUYOR!! IRKIMIZIN GENÇLERİ KAVGAMIZA KOŞUYOR MEYDANI BOŞ BULAN İTLER!!!! SIRA SİZE GELİYOR

:lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: aynı fikirdeyiz galiba ama ben ırkçı değilim o ayrı

orda adam anamada sövmüş bea orada aynı fikirde değilsin hemi

KemalistDevrim said:
subaru15 said:
TANRININ KILICI said:
AHMET TÜRK DEĞİL AHMET KÜRT. AHMET KÜRT SENİN AMINA KOYAYIM ORUSBU ÇOCUGU HAİN KÖPEK. HEPİNİZ DEŞİLECEKSİNİZ ATSIZCILAR GELİYOR TÜRKÇÜ DEVRİM DOĞUYOR!! IRKIMIZIN GENÇLERİ KAVGAMIZA KOŞUYOR MEYDANI BOŞ BULAN İTLER!!!! SIRA SİZE GELİYOR

:lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: aynı fikirdeyiz galiba ama ben ırkçı değilim o ayrı

senle bi alıp veremediğim yok ne diye küfredeyim. hem bikerelik aynı fikirdeyim.

subaru15 said:
KemalistDevrim said:
subaru15 said:
TANRININ KILICI said:

senle bi alıp veremediğim yok ne diye küfredeyim. hem bikerelik aynı fikirdeyim.

yok babam öylesine sordum ynlış anlatma

Ahmet Türk'e vurulan yumruğa üzülmeyenler, dün gece Samsun'da vurulan 2 polis için kına yakabilirler...

o adama az bile o yumruk ama onlar vazgeçmez diye düşünüyorum apo denen köpeğin uşaklığını yapmaktan

Ulan o adama orada yumruk atıldı da noldu?
2 tane polis öldü işte daha dün gece. Başka ne kazandınız, yumruğa sevinenler?

tartıya çıktım 40 kg'dim. demekki içimin yağları erimiş.

vuran arkadaşa helal olsun diyorum.

Léon said:
Ulan o adama orada yumruk atıldı da noldu?
2 tane polis öldü işte daha dün gece. Başka ne kazandınız, yumruğa sevinenler?

o yumruk atılmasaydıda o poiler ölecekti bu ülkede açılım ayağına daha çok ırzımıza geçilir çok hiç değilse güçsüzde olsa bir tepki değilmi leon

yoo sevinmeyelim de azsınlar bide askerimizde kökten mücadeleyi bıraksın bari sevinecez tabi iyi de olmuş onlar zaten merhametsiz

"merhamet etmeyene merhamet edilmez".

Bence yumruk bir işe yaramadı. Ya ciddi bir hasar verecekti, ağır yaralamak ya da öldürmek gibi, ya da elleşmeyecekti.
Şahsen birinin keskin nişancı tüfeğiyle kafasına sıkıp iz bırakmadan ortadan kaybolmasını tercih ederdim. E zor tabi, güvenlik falan...

Back
Top Bottom