Ağustos Lakırtısı

Users who are viewing this thread

Status
Not open for further replies.
Cioss Julius U.X. said:
Ne alaka la? :eek:
Ben anladım pentayı. :grin: Çünkü sen malum konuya en son ileti attıktan sonra moderatörler tarafından kilitlenmiş.
"Vovovovov. Biraz sakinlesin buralar."
Edit:Lan ben yazarken penta yazmadıydı ama o benden 2 3 dk önce yazmış tövbe bismillah.

carrier said:
İye.Bepsilomicronu said:
Biri bana ekşinin neyin kafasını yaşadığını söyleyebilir mi? 3 yıl öncesinin başlığı saat 05.00 (evet 8 saat öncesi olan) 'te https://eksisozluk.com/entry/62548776 şu entry ile hortlatılıyor kimse de sorgulamadan 5-6 sayfa entry giriyor sol frame de en üste taşıyor. WTF?

G.o. Cioss, kapitalizm böyle bir şey işte, devrimimizi yaptığımızda internet böyle satılabilen bir mal olmayacak!!!

Ekşisözlük zaten çoktan bitti ya. Hep genelleme yapan saksı beyinlilerle doldu orası. Yakında kalan iki üç tane normal insan da bırakır, tam bataklık olur.

Zaten takip ettiğim tam sayıyla 3 tane yazar var bilgilendirici oluyor onlar genelde. Özellikle güncel olay başlıklarında ağır saçmalamalar oluyor, sözlüğü adeta 140 karakter sınırı olmayan anonim twitter olarak kullanıyorlar.

Sözlüğün bir kere sözlük anlamı bitti ki. Foruma dönüştü işte dediğin gibi. Başka da iyi sözlük var mı acaba etrafta bilen var mı?

Sözlük olarak sözlük bakıyorsanız zaten yanlış yapıyorsunuz. Birinci elden bilgi alma yeri olarak düşünün. Şimdi misal üniversitelere yerleşenler oldu yeni. Yurt-ev mevzusu, kayıt işleri vs internette her yerden bilgi alamazsınız. Ekşideyse okuluna, yurduna göre bile bir bilen bulabilirsiniz. Sizden öncekilerin tecrübelerinden -Ki muazzam önemli bir şey bu- faydalanabilirsiniz. Bilmediğiniz konularda doğru bilgi aramak yerine görüş bakmak olarak görün. İşte yazarlar bir konu hakkında ne düşünüyor, neler biliyor falan okunur.

Ekşisözlükte ansiklopedik bilgi de var, son derece faydalı zibilyon şey de var. Kullanmayı bilin yeter ki. Sözlük bozdu diyerek bir şey olmuyor.

Ama bozdu. :razz:

Şaka şaka, o kadar büyük bozulmamış olabilir, ama şu anki yazar kitlesinin de işe yaramaz olduğu bir gerçek yani. Her gün okuyorum her gün daha da şaşırıyorum böyle insanlar var mıymış lan diye.

Kaydol bence. Zaten çaylaklığın 1,5-2 yılı var rahat. Düşünüp, öğrenmek için çok zamanın oluyor. Aslında bizim foruma da lazım öyle bir şey. :razz:

Edit: Şimdi baktım 1844.yüm. 1600lere düşüp geri 2kya çıkmıştı geçen ay.

Kadınmış gibi ilk 10 entry girersen kadınlar gününde öne çekip alıyorlarmış. :razz:

10k dan döndüm ben ya ilk 10 entryimin hepsi anketti bilmiypfum öyle bişey olduğunu. Belki bi girsem ilerlemistir. 1 sene önce filan bıraktım o hesabı

https://eksisozluk.com/entry/16017772

Yok boşver detayı sen kaydol 10 entry gir bırak. Ben 2015 başında açmışım galiba adımı hangi kafayla yazmışım bilmiyorum. :grin:

o ilerliyor mu ki ya, ben bir ara düzenli girip entry atıyordum, bir gün 16 bin oluyordu bir gün 17 bin, herhalde artık alımları durdurdular diye fazla şey etmedim. şimdi sen diyince girdim üyeliğe, 26 bin olmuş gene, yıllardır çaylak bu hesap.

En son üniversiteye başlamadan önceki yaz sezonunda kayıt olmuştum bugün 3.sınıfa geçtim. Yani 3 yıl civarı hala çaylağım.

Eskişehir ne kadar boktan bi şehir böyle hiç bişey yok. Sanirim kizilayimsi yeri adı köprülü bi yerdi. Ki orayı da kizilayla karşılaştırmak sabri Vs ronaldo tarzı bişey olur. Sokaklar çok dar hiç beğenmedim. Veya güzel yerine gitmedik bilemicem

Hiç bişey yokki orda? Aynı yerden bahsediyoruz sanırım yanyana 300 kafe var sonra ortada caliliklar var. Binalar filan çok insanın içini daraltiyor. Beğenmedim.

oyasar1 said:
Eskişehir ne kadar boktan bi şehir böyle hiç bişey yok. Sanirim kizilayimsi yeri adı köprülü bi yerdi. Ki orayı da kizilayla karşılaştırmak sabri Vs ronaldo tarzı bişey olur. Sokaklar çok dar hiç beğenmedim. Veya güzel yerine gitmedik bilemicem

Kardeş Eskişehir'e bok atan tek seni gördüm şimdiye kadar, şaşırdım  :iamamoron:

Çok sosyal bir insan değilsen her yer sıkar, arkadaşların ile takılacaksan mükemmel bir yer.
Yalnızken de iyi aslında, yine de beğenmemişsen seninle alakalı bir durum olabilir  :party:

Gezilecek, görülecek yerlerden hiçbirine gittiğine inanmıyorum bu arada.
Büyük ihtimalle porsuk kenarında bi tur attırdılar sana, yine de beğenmen lazım kızları fıstık gibi Eskişehir'in  :fruity:

Büyük ihtimalle öyle oldu. Pasaport çıkarmaya geldik ankaradaki emniyet gg olmuş sanırım. Asker hastanesinin ordaki yerden bahsediyorum ben bu arada.

Aynen porsuk da gezindik biraz

I ih böyle bi yere gitmedim ben. Yine de bi kızılay değil burası bence. İnsanlar hoştu baya yol sorduğum herkes kibardi en azından. Bi yüksel caddesi yok gibi geldi bana en azından. Bilemicem çok gezmedim.

Status
Not open for further replies.
Back
Top Bottom