Ağustos Lakırtısı

Users who are viewing this thread

Status
Not open for further replies.
Mahalledeki çocuk nasıl ezan okuduysa artık evde uyuyan herkes uyandı.  Kulaklar da yok oldu tabi. Desibeli mi arttırmışlar napmışlar anlamadım ki. :lol:

Pentagram said:
Mahalledeki çocuk nasıl ezan okuduysa artık evde uyuyan herkes uyandı.  Kulaklar da yok oldu tabi. Desibeli mi arttırmışlar napmışlar anlamadım ki. :lol:
He ya bir kaç aydır moda oldu sanırım cırtlak sesli, zerre becerisi olmayan veletlere okutmak. Hani sesine bakarak git koyun sür, domates biber yetiştir diyebilirsin o kadar detone. Ellaheeaağuakkkkbeeeerrr.

Üstinsan?

ZdGBva.jpg

Harlekkuen said:
Para + Ortalama bir tip (Ortalamanın altı da olabilir, para durumuna bağlı) + Hafif konuşkanlık

= KIZ

O her yerde aynı değil işte.

Ohoo o denklemde parayı eşitliğin öbür tarafına bir at bakayım ne oluyor?

Ortalama bir tip + Hafif konuşkanlık = Kız - Para

Yani ortalama tipli normal biri fakir bir kızı kaldırabilir diyor. Ama yanlış. Fakir, zengin, eğitimli, cahil bütün Türk kızları uzun boylu, kaslı, yakışıklı, zengin erkek istiyor. Çok nadiren sümsük seveni, sapyoseksüeli çıkıyor ama para hep aynı.

Normalde bu işin kuralı budur, ama parayı diğer tarafa attığında matematik gibi işlemiyor bu iş.
Kızlar değişik hacılar, denklem menklem yemezler :grin:

Yaslı gittim şen geldim.
Aç lakırdını ben geldim.
Bana iki kelam boş muhabbet ver.
Çok sessiz konulardan geldim.

Lakırtı ne ya.

Valla şükür halim yerim vaktinde ama konuşma kabiliyetim yada muhabbet zenginliğim 0.Yani ne hakkında konuşabilirim diye düşünürsem oyunlar,keman,game of thrones.Başka konuşabileceğim bir şey yok.Kız düşürmek için başka işlere yönelmenin de çok yapmacık olacağını düşünüyorum.Netice itibariyle 19 senedir yalnızım ve konuşmanın baya önemli olduğunu düşünüyorum.Ha birde girişkenliğin oda 0 bende.

dedikodu. dedikodu yapın. benim ağzım iyi laf yapar, kız arkadaşlarımda bi dedikodu öğrendimi bana mesaj atar anlatırlar saatlerce konusuruz genelde :dd hatta bizim sinifin kizlarinin dedikodu için açtığı grupta tek erkeğim. okulda ne kadar gizli kapaklı işler dönüyorsa haberim var :lol:

Status
Not open for further replies.
Back
Top Bottom