57.Türk Tugayı [AKTİF][En Büyük Türk Klanı]

Users who are viewing this thread

Status
Not open for further replies.
Çok güzel lan burası qWŞE:QWE:QWE.  Kafalar dumanlı yine şöyle ordu kurarım hayır kuramazsın :QWE:QWE. Konuyu ****postlama krdşm.

Fexion said:
Çok güzel lan burası qWŞE:QWE:QWE.  Kafalar dumanlı yine şöyle ordu kurarım hayır kuramazsın :QWE:QWE. Konuyu ****postlama krdşm.

Çok bilmiş tayfa ne zaman gelecek diye bekliyordum çok geç kalmadınız NW'nin soyluları(!) :ohdear: 

Hadrianus said:
Fexion said:

Çok bilmiş tayfa ne zaman gelecek diye bekliyordum çok geç kalmadınız NW'nin soyluları(!) :ohdear:

Fexion said:

Çocuklar yapmayın lütfen, sizler birbirinizi sevdiğiniz için böyle ağırtan veya alttan üstten laf sokuyorsunuz.. Yapmayın yapmayın yapmayın..  :iamamoron:

You need the Regimental Marriage

Biz ayrı dünyaların insanlarıyız shepherdcım birbirimizi sevemeyiz : ( . Öyle değil mi Hadricim

Hadrianus said:
Fexion said:

HAKLISINIZ PAŞAM SEN KALK BEN YATAM

tenor.gif

SANCAK ALAYIN NAMUSUDUR
12thSS ile yaptığımız maç 10-0 galibiyet ile sonuçlandı, rakibimize başarılar dileriz
bGLDbb.jpg
46 kişi katılım ile rütbe törenimizi yaptık, rütbe atlayan herkese yeni rütbeleri hayırlı olsun
ZEOkWA.jpg

İbrahim Pasha said:
SANCAK ALAYIN NAMUSUDUR
12thSS ile yaptığımız maç 10-0 galibiyet ile sonuçlandı, rakibimize başarılar dileriz
bGLDbb.jpg
46 kişi katılım ile rütbe törenimizi yaptık, rütbe atlayan herkese yeni rütbeleri hayırlı olsun
ZEOkWA.jpg
Rütbe olunca herkes toplanmış ewrwqewqewe

Pierogi said:
İbrahim Pasha said:
SANCAK ALAYIN NAMUSUDUR
bGLDbb.jpg
ZEOkWA.jpg
Rütbe olunca herkes toplanmış ewrwqewqewe
aktif sayımız zaten öyle birader.

Status
Not open for further replies.
Back
Top Bottom