3D Tasarım Platformu

Users who are viewing this thread

Küçük bir render çekeyim dedim, München Residenz'ın iç odalarından bir tanesinin üstün körü çalışması. Ve evet, kapının kulpunu unuttum hızlıca modellerken :smile: Sağ taraftan şöminenin ışığı geliyor, o yüzden çift ışık var.
A21S9.png

LekasMBW said:
Oyundayken adamın belinde kın yok , kılıçta belinde yok ?
ama kılıcı çekince kılıç geliyor...
Kının ismini yanlış yazdığın için kodda oyun bulamıyor olabilir. Veya kının model koordinatları olması gereken gibi değildir o yüzden göremiyorsundur. Kodların doğruluğunu kontrol ettikten sonra modelin olması gereken koordinatlarına oyunun orjinal modellerinden bak.

Bloc said:
LekasMBW said:
Oyundayken adamın belinde kın yok , kılıçta belinde yok ?
ama kılıcı çekince kılıç geliyor...
Kının ismini yanlış yazdığın için kodda oyun bulamıyor olabilir. Veya kının model koordinatları olması gereken gibi değildir o yüzden göremiyorsundur. Kodların doğruluğunu kontrol ettikten sonra modelin olması gereken koordinatlarına oyunun orjinal modellerinden bak.

CavalryMan said:
Kodda hata yapmışsın, bende modül yok şuan alıntı yapamıyorum.

Pekala teşekkürler , tekrardan bakayım...

OpenBRF ile alakalı bana kalırsa. Kodlamada texture ismi hatası yoksa ise OpenBRF de shader atanmamış yada sıralı olarak olması gerek 'mesh,material,texture' bölümlerinde texture kısmı yerleştirilmemiş olabilir.

Partizanes said:
OpenBRF ile alakalı bana kalırsa. Kodlamada texture ismi hatası yoksa ise OpenBRF de shader atanmamış yada sıralı olarak olması gerek 'mesh,material,texture' bölümlerinde texture kısmı yerleştirilmemiş olabilir.
OpenBRF'de mesh,material,texture bölümlerinin hepsi tam fakat "shader atanmamış yada sıralı olarak olması gerek" demenizi pek anlamadım.Sıralı olması gerek derken neyi kastediyorsunuz?  :roll:

Daha kaliteli bir kaplama yapmak istiyorsun anladığım kadarıyla. O alanın büyütülme şansı yok diye biliyorum. Eğer daha kaliteli bir kaplama yapmak istiyorsan Create Texture dediğin zaman karşına gelen menüdeki çözünürlüğü 2048x2048, 1024x1024 vb. yapabilirsin.

Back
Top Bottom