3D Tasarım Platformu

Users who are viewing this thread

Selamun aleyküm arkadaşlar , benim bir modele ihtiyacım var ve modellemeden pek anlamam kodlama daha çok benim ilgi alanım yardımcı olavilecek bir kardeşim varsa bana ulaşabilir mi ?

Boyut gereksiz şekilde büyük olduğu için görüntü yok tıklarsanız açılır.

WW2 German binoculars
https://www.artstation.com/artwork/LlEE0
alper-isler-screenshot039.jpg

Gimp'te resmin boyutunu ölçekle ile küçültürken görüntü bozuluyor belli bir yerden sonra. Bunu engellemenin bir yolu var mı? Acemiyim bu konuda. Yavaş yavaş öğrenmeye çalışıyorum.

S.a millet uzun bir ara geçti bir selam vereyim 2-3 eser koyayım diye geldim. Buralar baya sessiz kalmış. ?
8Pz8VQ.jpg
dinozor çalışması normal extrude tekniği
DBD3Q6.jpg
bu motor çalışmasıda bi hayli zor olan spling tekniği üzerinde çalışmalar yapıyorum.

Küçük bir render denemesi yaptım yine. Açıkçası kapıdaki perde/şal'ı gerçekçi yapamadığımı düşünüyorum haliyle bu da tüm sahneyi gerçekçilik dışında çıkarıyor biraz. Yine de sahnenin boş olması dikkatlerin ona kaymasına da sebep oluyor, sahneyi biraz daha doldurursam o hata görmezden gelinebilir belki.
oQkEg.png
mol5L.png

Perdenin sol kısmı biraz bozuk duruyor. Özellikle üstte bozukluk var. Sağ üst köşede de benzer sorun var. Onun dışında üstte de biraz çalışma yaparsan daha benzer bir hal alabilir. Veya odayı dolduracaksın. :razz:

CavalryMan said:
LekasMBW said:
Oyuna kınlı kılıç ekledim fakat kın görünmüyor yardımcı olur musunuz ?
Nasıl görünmüyor açıkla bakayım.

Oyundayken adamın belinde kın yok , kılıçta belinde yok ?

ama kılıcı çekince kılıç geliyor...

Back
Top Bottom