3D Model İstek Konusu

Users who are viewing this thread

Status
Not open for further replies.
n7gboN.png

Merhaba, biz BekoBerk ve Partizanes İkimizde modellemeciyiz. Son zamanlarda artan mod yapımcılarına bir nebze olsun yardımcı olmak amacıyla bu konuyu açıyoruz. Sistem nasıl işliyor. Öncelikle siz bize aklınızdaki modelin bir adet fotoğrafını atıyorsunuz. Eğer elinizde fotoğraf bulunmuyorsa aklınızdaki modeli birkaç cümle ile mümkün olduğunca detaylı bir biçimde bize anlatıyorsunuz. Biz ise modellemeyi hazırlıyoruz, tercihinize göre kaplıyoruz veya kaplamıyoruz ve size yolluyoruz. Karşılığında sizden talebimiz ne mi? Hiçbir şey. Modunuzda teşekkürler bölümüne adımızı yazmanıza gerek yok. Aldığınız modellemeyi istediğiniz gibi kullanın o size verilmiş bir osp değil tamamiyle size ait. Hatta siz birilerine osp olarak dahi verebilirsiniz. Bu işi yapmamızın tek sebebi kendimizi geliştirme çabamız. Tek yapmanız gereken sağdaki şablonu doldurup bize ulaştırmak. Teşekkürler..
[td]
1yyEyY.png

Modelleme Türü(Kılıç, kask, bina vs.):
Modellenecek cismin fotoğrafı veya cismi anlatan birkaç cümle:
Kaplama yapılacakmı: Evet( ) Hayır( )
Varsa eklemek istedikleriniz:
[/td]

Code:
[color=black][b]Modelleme Türü(Kılıç, kask, bina vs.):
Modellenecek cismin fotoğrafı veya cismi anlatan birkaç cümle:
Kaplama yapılacakmı: [color=green]Evet[/color]( ) [color=red]Hayır[/color]( )
Varsa eklemek istedikleriniz:[/b][/color]

RYVG2Z.png

10425033_776592799128448_2492023776472892580_n.jpg

11017528_776592792461782_3973144280215060066_n.jpg
11193432_776592802461781_2545787025429543051_n.jpg
11175019_776592819128446_6708563778403884351_n.jpg
18230_777609882360073_6660859663362643954_n.jpg

Tebrik ederim ve başarılar dilerim

Edit: Eğer başka gönülllü modellemeci arkadaşlarımız da varsa bu konu model istek platformu şeklinde yürüyebilir

Bunun gibi bir konu açmayı düşünüyordum aslında ama hazıra alıştırmak olur düşüncesiyle açmıyordum. İstersen ara ara sana yardımcı olabilirim.

Başarılar.Çoğu Modcu Arkadışımız Modelleme'de Sıkıntı Çekiyordu.Yararlı Olacağını Düşünüyorum.

Partizanes said:
Bunun gibi bir konu açmayı düşünüyordum aslında ama hazıra alıştırmak olur düşüncesiyle açmıyordum. İstersen ara ara sana yardımcı olabilirim.
Tabi yardım gerekirse sana başvururum ileride birliktede çalışabiliriz dîğer kişilerede teşekkür ederim

Modelleme Türü(Kılıç, kask, bina vs.): İnsan bedeni
Modellenecek cismin fotoğrafı veya cismi anlatan birkaç cümle: Bir erkek bedeni.
Kaplama yapılacakmı: Evet( ) Hayır(X)
Varsa eklemek istedikleriniz: Yok.

Redstone Knight said:
Modellenecek cismin fotoğrafı veya cismi anlatan birkaç cümle: Bir erkek bedeni.
:smile: insan bedeni :smile: tmm yapmaya çalışırım ama wîngs 3d ile biraz uzun sürebilir hatta iyi olmayabilir kafasını çizemem onu söyleyeyim çok kez kafa çizmeyi denedim ama olmadıda :smile: en az 3güne sana ulaştırırım

Modelleme Türü(Kılıç, kask, bina vs.):Kask
Modellenecek cismin fotoğrafı veya cismi anlatan birkaç cümle:Sipahi ve yeniçeri miğferi
Kaplama yapılacakmı: Evet(x) Hayır( )
iki tane olmuyorsa sadece sipahi miğferi

Aeglos said:
Modelleme Türü(Kılıç, kask, bina vs.):Kask
Modellenecek cismin fotoğrafı veya cismi anlatan birkaç cümle:Sipahi ve yeniçeri miğferi
iki tane olmuyorsa sadece sipahi miğferi
İki güne hazır olur bi aksilik çıkmazsa inşallah :smile:

Modelleme Türü(Kılıç, kask, bina vs.):Miğfer
Modellenecek cismin fotoğrafı veya cismi anlatan birkaç cümle:Gülam miğferi örnek bir resim:
QAAqGk.jpg
Varsa eklemek istedikleriniz:yok

JanissaryAgha said:
Modellenecek cismin fotoğrafı veya cismi anlatan birkaç cümle:Gülam miğferi örnek bir resim:
QAAqGk.jpg
Bende vardı ondan bir tane bekle atarım şimdi.
edit: Buyur link: http://forums.taleworlds.com/index.php/topic,134099.msg3231476.html#msg3231476

Bekoberk said:
Redstone Knight said:
:smile: insan bedeni :smile: tmm yapmaya çalışırım ama wîngs 3d ile biraz uzun sürebilir hatta iyi olmayabilir kafasını çizemem onu söyleyeyim çok kez kafa çizmeyi denedim ama olmadıda :smile: en az 3güne sana ulaştırırım

Benim sorun yaşadığım kısım da zaten kafa ve el. Baş yapmak zorunda değilsin beden, el ve ayak olsun yeter.

Aeglos said:
JanissaryAgha said:
QAAqGk.jpg
Bende vardı ondan bir tane bekle atarım şimdi.
edit: Buyur link: http://forums.taleworlds.com/index.php/topic,134099.msg3231476.html#msg3231476
sağol kardeşim.

Redstone Knight said:
Bekoberk said:
Redstone Knight said:

Benim sorun yaşadığım kısım da zaten kafa ve el. Baş yapmak zorunda değilsin beden, el ve ayak olsun yeter.
Tamam biraZ uzayabilir acelesi varmı

Status
Not open for further replies.
Back
Top Bottom