Üsttekinin Müziğini Değerlendir

Users who are viewing this thread

12 yaşındaki kardeşim dinliyor bu kızı. Sim kartsız kullandığı telefonun arkaplanı falan. 13 yaşımda ben de forumdaydım Metallice, Megadeth, Manowar falan dinliyorduk. :grin: Neyse kızın sesi güzel, klip tarzı güzel. Popüler kültürün %80i leşken böyle şeyler daha iyi en azından. 3/5

O zaman şöyle prograsif metal/hard rock koyalım. İlk 35 saniyeyi geçebilirsin direkt şarkı kısmı için.

kaliteli ve tatli bir sarki, fakat cok sesli sarkilari pek sevemiyorum. 7/10.

https://open.spotify.com/track/7I2YyVtHQ7oZjnLKyvztHK?si=dQIvSOjSQ3WMeAu-S9o5UA
youtube versiyonu hep kalitesiz gelmistir, o yuzden boyle atayim.

Medley olduğu için 13 dakikaymış, tamam. Sıkıntı şu ki bunu dinlemek Polonaise-Fantasie'yi dinlemekle eş değer olmadığı için dinlerken biraz zorlandım.
Ama dinlediğim kadarıyla güzel, 7/10

Eskiden dinlediğim bir parça. Eski koleksiyonumu karışıtırırken yeniden buldum.

10 dakikalık parça yapmak bizimkilerin yutamayacağı lokma diyordum ki anladığım kadarıyla bir kaç parçayı birleştirmişler video için. Bestecisi kim bilmiyorum ama klasik Türk dizi-film müziklerinden uzaklaşmış olması güzel. 2. sınıf Amerikan sineması müziğine yaklaşmışız bu yönde iyi. Film içeriği olmadan müzik tırt kalıyor gibi yalnız. Filmi izlemiştim aklımda hiçbir kimlikleşen parça da yok haliyle çok da başarılı diyemem. Yine de genel olarak gelinen nokta iyi keşke devam edebilseydi böyle şeyler. 2/5

Ben de OST'den gideyim o zaman. Epic koro içerir.

Beğenmedim açık söylemek gerekirse, özellikle bu tip yapılan müziklere bir sürü örnek bulabileceğimiz için bu zamanda daha bir sıkıcı geldi bana. 2/10

Back
Top Bottom