Search results for query: *

  1. Gojkov

    [NERD] National Establishment for Real Dorks

    Greetings everyone, thanks for accepting me into your midst. I'm looking forward to fighting alongside you all :smile:
  2. Gojkov

    Official 'Ask Questions About Warband Multiplayer Here' Thread

    I'm not sure if this is the right place to post this but here goes...

    I'm a new player to native looking for a medium sized, competitive, European infantry clan. What I can offer is dedication, loyalty and willingness to put myself to hard work. For any offers/more information please add me on steam (my steam name is Gojkov).

    Thanks in advance,
    Gojkov

    P.S. I have 1620 hours of Napoleonic Wars if that counts for anything.


    Taken.
  3. Gojkov

    Napoleonic Wars clan

    Hvala druže :smile:
  4. Gojkov

    Napoleonic Wars clan

    Pošto nije bilo nikakvog odziva sa ove strane ja nisam ni obaveštavao o stvarima koje su se dogodile. 1i Srpski pešadijski puk je več oformljen i odavno aktivan. Imali smo nedelju dana da testiramo svakog člana i nakon toga smo glasali za to ko će biti vođa. Uostalom, nema potrebe da pričam previše, ovde sve piše: http://www.fsegames.eu/forum/index.php?topic=18759.0

    Interesetno je kako bi dosta njih "preuzelo vođstvo" nad klanom/pukom ali ih zato nigde nije bilo kad je trebalo tražiti naše ljude po steamu i organizovati sastanke itd... tu onda nikoga nema da pomogne. No, da ne bi ja pravio kavge ovde, puk je napravljen i uspešno aktivan... Svi koji razumeju srpski jezik su dobro došli da nam se pridruže u zabavi.
  5. Gojkov

    Napoleonic Wars clan

    Što se nas tiče uvek si dobro došao :smile:
  6. Gojkov

    Napoleonic Wars clan

    Pozdrav svima, nisam bio mnogo akitvan na ovom forumu već na FSE. Nekolicina nas (Srba) je rešilo da napravi srpski puk/regiment/klan u Mount & Blade: Napoleonic Wars. Pre nego što bilo šta krenemo, hteli smo da prvo vidimo koliko naših ljudi uopšte igra NW i da li je iko voljan da se konačno...
  7. Gojkov

    Prvi petomesečni plan

    Pa nego šta :razz:
  8. Gojkov

    Prvi petomesečni plan

    Ma sve je to lepo i krasno, i svi mi znamo da se makedonija neked zvala stara Srbija, ali to nema veze sa ovom temom. Uostalom Makedonija je danas nezavisna država... šta je sledeće, dokazivanje da su oni Srbi šta?!
  9. Gojkov

    Prvi petomesečni plan

    SBolshevik said:
    Gojkov said:
    A od kad se to mi Srbi delimo na severne i južne, majke ti? Ok, ti ih razumeš, cool.
    Otkad Beograđani ne umeju da razumeju Vranjance. :grin:
    Ako se dobro sećam, južni dijalekti nemaju baš sve osobine "severnjačkog" srpskog. Mislim da neki dijalekti čak nemaju ni promenu L u O.
    EDIT: Evo nešto malo s Vikipedije:
    http://sr.wikipedia.org/sr/%D0%A2%D0%BE%D1%80%D0%BB%D0%B0%D1%86%D0%B8
    http://sr.wikipedia.org/wiki/%D0%A2%D0%BE%D1%80%D0%BB%D0%B0%D1%87%D0%BA%D0%B8_%D0%B4%D0%B8%D1%98%D0%B0%D0%BB%D0%B5%D0%BA%D1%82

    Ja nemam problema da razumem bilo koga iz Srbija makar bio i iz Vranja :razz: Da imamo 4 dijalekta, imamo, ali upravo je to lepota našeg jezika... no odosmo mi off topic.

    MadVader said:
    Gojkov said:
    A od kad se to mi Srbi delimo na severne i južne, majke ti? Ok, ti ih razumeš, cool.

    Ko što rekoh moje mišljenje je da makedonci treba sami da odluče da li hoće ili neće svoju temu, nekako mi je to najpravednije... Uostalom moderator će to sam već rešiti.
    Možebi e podobro da ostaneše na FSE forumot.

    Aj' ne seri. (Najblaže rečeno)

    SBolshevik said:
    Ako smem pitati, šta su FSE forumi?

    FSE je skraćeno od Flying Squirrel Entertainment (evo linka: http://www.fsegames.eu/index.html). To je tim koji je napravio Mount & Blade: Napoleonic Wars.
  10. Gojkov

    Prvi petomesečni plan

    A od kad se to mi Srbi delimo na severne i južne, majke ti? Ok, ti ih razumeš, cool.

    Ko što rekoh moje mišljenje je da makedonci treba sami da odluče da li hoće ili neće svoju temu, nekako mi je to najpravednije... Uostalom moderator će to sam već rešiti.
  11. Gojkov

    Prvi petomesečni plan

    Andronicus011 said:
    Ovo možda zvuči slično onim planovima koji su Tito, Staljin i ostali pravili u svojim zemljama, tj. proces brze industrializacije i hvatanje koraka sa drugima u svetu. Bilo kako bilo, ovo treba i nama. Konačno smo dobili svoj podforum, možemo da pišemo svojim jezicima na njemu, i, ukratko, imamo sve potrebne slobode. Međutim, zaostajemo za ostalima. Ima masa neprevedenih stvari koje su zaista nephodne kako bi se naš podforum i dalje razvijao. Shodno tome, predlažem da se osnuju grupe za prevođenje, koje bi brzo prevele sa engleskog na jezike našeg podforuma, te bismo imali za 5 meseci situaciju u kojoj je naš forum koliko-toliko uhvatio korak sa ostalim Takođe bih voleo da pokrenem pitanje da li je potrebno osnivati posebne podforume: srpskohrvatsku, slovenačku, makedonsku i bugarsku. Želim da čujem vaše mišljenje o ovome.

    Sjajna ideja i stojim na raspolaganju oko prevoda. Mišljenja sam da bugari i makedonci treba da imaju svoju temu jer se definitivno mi iz ex Yu ne možemo razumeti sa njima (sa makedoncima još bože pomozi). Uostalom neka oni o tome odluče.

    Naravno da si naišao na otpor mnogih oko prevoda zato što su naši ljudi takvi jbg. Radije će da drve k*rac oko sto hiljada stvari nego da nešto konkretno odrade. Na ovom forumu sam nov jer sam više privržen FSE forumu ali za razliku od FSE ovde imamo podfurm tako da ću definitivno postati aktivniji ovde :razz:

    Veliki pozdrav,
    Gojkov
  12. Gojkov

    Groupfighting Server

    MaHuD said:
    It's their server, if they don't unban you for whatever reason (or no reason) you can't do anything against it.
    Just stay calm, be patient and stop posting if they already told you no.

    Alright.
  13. Gojkov

    Groupfighting Server

    Hopefully your decision too.
  14. Gojkov

    Groupfighting Server

    I also asked for a fair unban but since there is no admin above you that is willing to look at this ban with cool head... I'll just have to keep insisting on me being unbanned.
  15. Gojkov

    Groupfighting Server

    Lul, now this is hilarious! Unfortunately for you, me being perm banned won't get you any brains :/ Pity, pity ... :/
  16. Gojkov

    Groupfighting Server

    Hilarious indeed :grin: What do I need to say for 18th of December 2017?
  17. Gojkov

    Groupfighting Server

    Keep going man, keep going, now you went from stubbornness to stupidity. Congratulations.
  18. Gojkov

    Groupfighting Server

    I joined the server, instead of clicking marine I clicked sailor. I haven't noticed it until I spawned. I immediately quit the server in order to fix it (had no idea the admin was on because how can I possibly know that). Entered the server again, played my first round. Killed an enemy and after a minute or two fighting I got banned, permanently! I didn't do anything wrong it's the opposite, knowing the rules I obeyed them fully!

    Is it that hard to admit that one of your admins made a huge, cardinal mistake? Is he your boyfriend or something so you're covering him for his terrible and abusing decision? I really don't get it. Btw, threatening me won't make any difference because I'm already permanently banned, thanks to your lousy admin and your stubbornness to admit he made a mistake.
  19. Gojkov

    Groupfighting Server

    So are you going to continue with your conspiracy theories letting one of your admins abuse his admin powers because of some discussion on completely another forum? or you're going to unban me? Having the wrong class in game and leaving so I can correct it is 1 month ban?!
  20. Gojkov

    Groupfighting Server

    I never lied and our dispute has nothing to do with this. The fact that I didn't even know McPero is an admin proves I didn't lie. It is you who is taking our dispute from FSE to extend my unjustified ban.
Back
Top Bottom