Search results for query: *

• Users: morlak
  • Content: Threads
  • Order by date
  1. morlak

Zella Day

RESİM 13 Mart 1995 doğumlu taş.. öhm.. güzel bir şarkıcı. Özellikle hyptonic, sweet ophelia ve mustang kids şarkılarını çok beğeniyorum. Şarkılarına bir bakmanızı tavsiye ederim.
  2. morlak

Hocalı Katliamı

ermeniler tarafından katledilen Azeri kardeşlerımizi rahmetle anıyoruz.
  3. morlak

Bilgisayar donanım geliştirme tavsiyesi bekliyorum

Merhabalar bilgisayarım aşağıda gördüğünüz donanımlara sahip CPU Türü QuadCore Intel Core i5-2310, 3000 MHz (30 x 100) Anakart Adı: Asus Essentio CM6630/CM6730/CM6830  (1 PCI, 2 PCI-E x1, 1 PCI-E x16, 2 DDR3 DIMM, Audio, Video, Gigabit LAN) Bellek 4gb ram(2x2 1333mhz) ekran kartı: NVIDIA...
  4. morlak

bilgisayarın half life 1 dahi kaldıramaması

http://www.eksenbilgisayar.com/urun/hp-probook-430-g2-j4r59ea-core-i5-4210u-4gb-500gb-133-free-dos.aspx bilgisayar bu hiç bişey yapamıyorum bi çözümü var mı ?
  5. morlak

İhtilaf sorunu

Oyunda sarranidde isyan çıkartıp incili arwayı tahta geçirdim tabiki her erkek oyuncu gibi de onunla evlenmeye çalışıyorum :D nam 900 onur 90 yönetme hakkı 12. İncili arwa ile evlenmek için ihtilaf'ın da düşük olması gerekiyormuş ve mareşal olmak. Mareşel olduktan 2 gün sonra ihtilaf 0 dan 83 e...
  6. morlak

Aamir Khan

*Vikipediden alıntı* Aamir Khan (d. 14 Mart 1965; Mumbai, Maharashtra), Hint oyuncu, yapımcı ve yönetmendir.[1] Evli olup iki oğlu bir kızı vardır. Eşinin adı Kiran Rao'dur. Aamir Khan birçok filmde oynamış ve yönetmenlik yapmıştır. Kariyerine amcası Nasir Hussain'in filmi olan Yaadon Ki...
  7. morlak

Bir darkwave müzik grubu: The Crüxshadows

1992'de kurulup halen günümüze kadar gelmişlerdir. Darkwave ve gothic metal türünde müzikler yaparlar. Müzikler sanki 80'lerden kalmış gibidir ama güzel müzikleri var  :D Daha fazla bilgi : http://en.wikipedia.org/wiki/The_Cr%C3%BCxshadows Şuanki üyeler: Rogue Jen "Pyromantic" Jawidzik...
  8. morlak

Ödüllü Rock grubu: Halestorm

HALESTORM Halestorm, Grammy Ödüllü Amerikan rock grubu. Red Lion, Pensilvanya çıkışlı grup,[1] ilk albümünü 28 Nisan 2009'da Atlantic Records etiketiyle yayınladı. Bunu takiben ikinci stüdyo albümü The Strange Case Of...'u 10 Nisan 2012'de yayınlayan grup, bu albümdeki "Love Bites (So Do I)"...
  9. morlak

Space Engineers

Keen Software Firmasının yeni oyunu sayesinde uzay boşluğunda uzay istasyonları veya uzay gemileri inşa edebilirsiniz hatta bunla kalmayıp evlerde yapabilirsiniz yada Star Trek’te gördüğümüz atılganı.   Oyuna ilk başladığınızda zorlanmamak elde değil çok fazla malzeme var.Bu tarz oyunlara...
  10. morlak

Minecraft Dizi Projesi: Yeni Masal

Merhaba uzun süredir Minecraft oyunu içerisinde bir dizi çekmeyi düşünüyorduk şimdi projemizi gerçekleştiriyoruz.Çok profesyonel ekipmanlara sahip değiliz o yüzden seslendirmede vs. sorunlar yaşayabiliyoruz Dizimiz genel olarak aksiyon dolu ve eğlenceli olacak. Dizimiz için bir Teaser hazırladık...
  11. morlak

Paranormal FPS: Get Even

harika bir fragman hazırlanmış daha fazla bilgi için:
  12. morlak

Anno 1404

KAPAK Ben tam bir strateji oyunu bağımlısıyım. Şimidye kadar 10'larca strateji oyununda yıllarımı geçirmişimdir. Anno serisini benim biraz geç keşfetmem bana garip geldi. Bir strateji oyunun meraklısının mutlaka oynaması gereken serilerden biri. Bu yazımda seriden Anno 1404 oyunundan...
  13. morlak

Dedektif olmaya hazır olun: L.A Noire

Bu oyunun konusunu forumda bulamadım bende açayım dedim... Hiç dedektif olmayı düşündünüzmü? İpuçlarından yaralanarak suçluya ulaşmayı...   Rockstar Games'in yine efsane olabilecek oyunlarından biri. Bu oyunda 1940'lı yıllarda suçlara karşı savaşan bir dedektifsiniz. Olay mahalinde ipuçları...
  14. morlak

DENEYİMLİ OYUNCU

TEKRARLAYAN DEĞİL OLUŞTURAN BLOG   Amacımız oynadığımız oyunları sizlere özetleyip tanıtarak her oyun severin zevkine göre oyunlar keşfetmesine yardımcı olmak, oyunlarda takıldıkları yerleri geçmeleri için rehberler hazırlamak, yeni çıkacak oyunlardan sizleri haberdar etmek, özgün yazılarımız...
  15. morlak

Kendi Otelinizi Kurun: Hotel Giant 2

Kendi otelinizi kurup yönetmeye hazır olun...   Eminim her oyuncu hayatında 1 kez Tycoon* oyunu oynamıştır ya da ne olduğunu bilyordur.   Oyun çok ayrıntılı sanki birkaç Tycoon oyunu birleştirilmiş gibi. Oyununun normal modun da öncelikle kendinize ufak bir satın alıyorsunuz. Otelin içine...
  16. morlak

Roman Tadında Oyun : Dear Esther

Bu yapıma bir oyun mu demeliyiz yoksa bir romanın içinde gezmek mi...   Ben buna karar veremedim ama bu yapıt oyun kategorisinde olduğu için oyun diyorum. Son zamanlarda çok konuşulan bir oyun bende merak edip oyunu denedim. Oyun drama yüklü harika bir roman okuyormuşsunuz hissi veriyor. Tek...
  17. morlak

Lindsey Stirling Hayranları

Türk Hayran grubu: https://www.facebook.com/groups/LindseyStirlingTurkeyFanClub/   Lindsey Stirling, 21 Eylül 1986 Santa Ana, Orange İli, Kaliforniya doğumlu Amerikalı Violinist, Müzisyen, Dansçı, Performans Sanatçısı ve Bestecidir. Lindsey Stirling, 2010 yılında America's Got Talent...
  18. morlak

Mindless Self İndulgence

solistleri jimmy urine olan 4 kişilik harika bir grup mutlaka müziklerini dinlemelisiniz. ÜYELER jimmy Urine- Solist Steve, Righ?- Gitar Lyn Z - Bass Kitty - Davul Tür: punk rock, alternative rock, electronica, hip-hop benim favori şarkılarım: Tüm şarkılar...
  19. morlak

jeetyetmedia reklamları

Galiba bilgisayarımı bir virüs bulaştı internet sitelerinde çok fazla reklam görüyorum ve bunların kaynağı jeetyetmedia olarak görünüyor. Arkadaşlarıma siz bu reklamları görmüyormusunuz diye sorduğumda bilgisayarımda virüs olduğunu fark ettim :D uzantılara falan bakıyorum, anti-virüs...
  20. morlak

Ödüllü oyun videosu yarışması

Merhaba youtube,twitch vs. 'de kanalı olanlara yönelik yarışmamıza herkes katılabilir. KURALLAR 1)Her yarışmacı yarışma için sadece 1 video hazırlayabilir. 2)Her yarışmacı hazırladığı videonun başına başlıktaki resmi eklemelidir. 3)Yarışmacılar herhangi bir oyunu kullanarak video...
Back
Top Bottom