Ödüllü Rock grubu: Halestorm

Users who are viewing this thread

morlak

Sergeant Knight
halestorm.jpg

HALESTORM

Halestorm, Grammy Ödüllü Amerikan rock grubu. Red Lion, Pensilvanya çıkışlı grup,[1] ilk albümünü 28 Nisan 2009'da Atlantic Records etiketiyle yayınladı. Bunu takiben ikinci stüdyo albümü The Strange Case Of...'u 10 Nisan 2012'de yayınlayan grup, bu albümdeki "Love Bites (So Do I)" şarkısıyla En İyi Hard Rock/Metal Performansı dalında Grammy Ödülü kazandı.(Vikipedi)

Grup üyeleri

Lzzy Hale - Vokal, gitar, klavye (1998–günümüz)
Arejay Hale - Bateri, perküsyon, geri vokal (1998–günümüz)
Joe Hottinger - Solo gitar, geri vokal (2003–günümüz)
Josh Smith - Bas gitar, geri vokal (2004–günümüz)

Şarkılar

I Miss the Misery
Mz. Hyde
Love Bites
Here's To Us [Explicit]
I Get Off
Get Lucky
Tell Me Where It Hurts
Break In
Freak Like Me
Bad Romance
Familiar Taste of Poison
t's Not You

Favorilerim:

Here's To Us, Familiar Taste of Poison gerçekten çok iyi şarkılar. Ayrıca Dio, Judas Priest vs. coverları da güzel. Lzzy'nin sesi yorum gerektirmiyor zaten. Ailecek severek dinliyoruz.

Enee yeni gordum konuyu.
Yeni hard rock gruplarina pek alisamiyordum ticaret icin pop kitlesine dinletmelik sarkilar yaptiklari icin, Gerci bunlar da yapiyor ama yine de severim.
erdemod said:
Alestorm varken Halestorm dinleyen bizden değildir! Şakası bir yana fena grup değil Mz.Hyde falan hoşuma gidiyor
Alestorm dinledigim icin grubu ilk gordugumde ilgimi cekmisti denemistim yoksa belkide hic dinleyeemeyecektim :grin:

O isimlerin yanındaki yıllar ne işe başladığı yıllarmı ? İlk gördüğümde dedim adam 98 li grup kurup ödül alıyo biz hala öss uğraşalım sonra 2003 ü görünce çaktım olayı

Hem konu hortlanmis olsun hem bir ekleme yapayim :razz:
En sevdigim parcasi I miss the misery , ayrica bu grubun baterisi ciddi harika. Sahne sovuyla gitartistleri geride birakabilen baterist nadir bulunmasinin yanisira ciddi iyi de caliyor.

Ha birde yeni albumden Mayhem parcasini calmislardi bir konserde, pc de degilim ama ararsaniz bulursunuz aalinda umutluyum bu yeni albumden. Parcaya bakarak alternatiften ziyade hard rocka dogru kayiyorlar diyebilirim ancak bakalim...

Back
Top Bottom