bilgisayarın half life 1 dahi kaldıramaması

Users who are viewing this thread

morlak

Sergeant Knight
http://www.eksenbilgisayar.com/urun/hp-probook-430-g2-j4r59ea-core-i5-4210u-4gb-500gb-133-free-dos.aspx

bilgisayar bu hiç bişey yapamıyorum bi çözümü var mı ?

Bilgisayar oyun oynamak için hiç uygun değil. Yani büyük bir şeyler bekleme.

Ekran kartın tümleşik intel 4400 serisi. Hl 1 gibi oyunları kaldırabilmesi gerek yine de. Warband'i filan düşük ayarlarda açabilmen gerekir. Eğer bunları yapamıyorsan garantiye göndermeni veya yeni aldıysan iade etmeni öneririm. Oyun oynamak istiyorsan ona daha uygun bir şey alabilirsin.

biraz araştırma yaptım senin ekran kartı onboard imiş. onboard direk anakarta takılı olarak geliyormuş ve sadece basit işlerde kullanılıyormuş (yazı yazmak, internette dolaşmak gibi) ama boş yer varsa harici bir ekran kartı takabiliyor muşsun.

nDivia GT 9900 iyidir.Ortalama oyun ihtiyaçlarını karşılar.Yani eğer harici olarak ekran kartı alacaksan.

Sewerus said:
Nvidia GT 9900 iyidir.Ortalama oyun ihtiyaçlarını karşılar.Yani eğer harici olarak ekran kartı alacaksan.
Her laptopa masaüstüne takar gibi şak diye harici ekran kartı takamazsınız abiler ablalar. Lütfen yani

Hawk said:
Sewerus said:
Nvidia GT 9900 iyidir.Ortalama oyun ihtiyaçlarını karşılar.Yani eğer harici olarak ekran kartı alacaksan.
Her laptopa masaüstüne takar gibi şak diye harici ekran kartı takamazsınız abiler ablalar. Lütfen yani

http://www.youtube.com/watch?v=26b0NV5WHKY&list=UUHvluQBRDHmi4zMFnKJdaHQ#t=73

Her neyse.

RioCarnavalle said:
Hacım bilgisayarının ekran kartı yanmıştır.veya Ramleri okumuyor olabilir.

faust amd dedinde aklıma geldi amd gaming evolved sadece amd kullanıcıları için mi yapılmış? yani nvidia kullanan adam onu yükleyemez mi?

%100 ya driver yüklememişin yada bir şeyler eksik.
Hem sen o laptopu  1.780 tl ye aldıysan senin gidip kafanı duvarlara vurman gerekir.Sistemi berbat(Yani anca warbandı yüksek grafikte oynarsın)

Ben 1.350 tlye laptop aldım Assassin's creed IV bile çalıştırıyor. Keşke alırken foruma soraydın :grin:

Cunning Fox said:
biraz araştırma yaptım senin ekran kartı onboard imiş. onboard direk anakarta takılı olarak geliyormuş ve sadece basit işlerde kullanılıyormuş (yazı yazmak, internette dolaşmak gibi) ama boş yer varsa harici bir ekran kartı takabiliyor muşsun.

Siz bana bütçenizi söyleyin (Nvidia,İntel) Sistem toplayayım :smile:

Cunning Fox said:
faust amd dedinde aklıma geldi amd gaming evolved sadece amd kullanıcıları için mi yapılmış? yani nvidia kullanan adam onu yükleyemez mi?
Yükleyemez-'miş'.

Back
Top Bottom