Ödüllü oyun videosu yarışması

Users who are viewing this thread

morlak

Sergeant Knight
Arkapssasalan3VBTYEJCGLQ12535.jpg

Merhaba youtube,twitch vs. 'de kanalı olanlara yönelik yarışmamıza herkes katılabilir.

KURALLAR

1)Her yarışmacı yarışma için sadece 1 video hazırlayabilir.
2)Her yarışmacı hazırladığı videonun başına başlıktaki resmi eklemelidir.
3)Yarışmacılar herhangi bir oyunu kullanarak video hazırlayabilir.
4)Ödül alacak videolar seçilirken ilk olarak halk oylamasıyla en iyi 3 video seçilecektir. Daha sonra sıralamayı belirlemek için jüri tarafından değerlendirme yapılacaktır.
5)Videolar değerlendirilirken sunum, akıcı anlatım, izleme zevki, oynayış gibi unsurlara bakılacaktır.

katılım içim:
http://deneyimlioyuncu.blogspot.com/p/httpform.html

Erozbey said:
Reklam ne reklamı? Video vs? Tutmadı beni :grin: Başarılar

anlatamadım:grin:

hani youtube da falan kanallar açiolar oyun videoları çekiyolar yayınlıyolar ya onlara yönelik bi yarışma yarışmayı kazananın kanalının reklamı yapılcak sitede bu sayede yarışmaya kazananın hayran kitlesi daha çok artıcak daha çok abonesi olucak vs...

Fight01 said:
Peki Ya Abone Gelmezse?Garanti mi?

günde 300 ziyaret alan sitede yayınlancak reklamınız garanti abone gelir diyemem ama yaptığınız işleri daha çok insan görücek eğer yaptıklarınıza değer verirlerse abone olabilirler.

Bunlara hiç gerek yok bence biraz sabır gerekir bu kanal işleri iki üç yıl düzgün adam gibi video çekersen sizi büyük kanallar bile tavsiye eder ki bayağı gördüm videolarında küçük kanalları tavsiye etmiş adamlar. Herkes 1000-2000 aboneyle başlamıyor.
Benim görüşüm bu ama yaralıda olabilir.

SuqLaT said:
Bunlara hiç gerek yok bence biraz sabır gerekir bu kanal işleri iki üç yıl düzgün adam gibi video çekersen sizi büyük kanallar bile tavsiye eder ki bayağı gördüm videolarında küçük kanalları tavsiye etmiş adamlar. Herkes 1000-2000 aboneyle başlamıyor.
Benim görüşüm bu ama yaralıda olabilir.

çok iyiler olabiliyor ama sabırsız oluyorlar emeklerinin karşılığını alamadıklarında işi bırakabiliyorlar. Bu yarışma sayesinde birşeyler yaptıklarını kanıtlamış olucaklar.

Back
Top Bottom