Search results for query: *

• Users: bilgecan11
  • Content: Threads
  • Order by date
  1. bilgecan11

Steam Çevrimdışı mod sorunu

2-3 gün internetsizdim, Steam çevrimdışı modda çalışmadı, 'steam başlatılamadı, bağlantı kurulamıyor' diyor, çevrimdışı modda çalıştır deyince kapatıyor,tekrar açınca aynı şeyi yapıyor... Neden olabilir şimdiden teşekkürler...
  2. bilgecan11

İtem aktarma(modül sistemsiz?)

Mesela cRPG deki itemleri bir bir,1257AD moda yada nativeye atmak istiyorum,bu konu ile ilgili derslere baktım,ancak çok çaba gerektiren bir işlem... Modül sistem ve blender gibi araç gereçler olmadan,sadece modeli ve kaplamayı transfer ederek silahı ve zırhı moddan moda taşıyamıyormuyuz?
  3. bilgecan11

1257AD mod oynanabilir hale geldi.

Arkadaşlar çoğumuz 1257AD modu takip ediyoruz,büyük dünya haritası,yeni krallıklar,yapılmış küçük modların toplamı haline gelmiş en güzel mod. En güzel mod çünkü,listede en çok oyu almış,ikinci olan diplomasi modun özellikleri zaten 1257AD de var. Mod ne kadar güzel ve büyük olsada hataları ve...
  4. bilgecan11

Biliyorum sıkıldınız ama yine(TTnet).

Çoğu kişi artık TTnete yakınmaktan sıkılmıştır... Neyse artık olan olmuş,alan almış,peki bu TTnetin verdiği kodu,Taleworlds serialine çevirebilirmiyiz(şansımı denedim en azından, belki %0002)? Herneyse oyunu D&R danda alıcam mecburen,sanırsam steamınkini,normal seriale çevirebiliyoruz...?(Fakat...
  5. bilgecan11

TTnetOyunmatik,Neden TeamSpeakı engelliyor?

Herzamanki gibi TTnete yakınıyorum, benim gibi başka bu sorunu yaşayanlar yardım etsin lütfen... TTnetOyunmatikle oyuna giriyorum, teamspeakten arkadaşlarımı duyuyorum,fakat ben konuşunca sesim onlara gitmiyor. Oyunu alta attığımda sesim gidiyor,oyunu kapadığımda sesim gidiyor, herhangi bir...
  6. bilgecan11

1257AD

Evet arkadaşlar, 1257ad mod hepimizin bildiği büyük bir mod,büyüklüğü kadar bugu ve hatasıda var. Genel olarak sağlam pc istiyor, ama benim danışmak istediğim sorun bu değil. Mod 1.131 için şu an, bende 1.131 yok o yüzden 1.132 yi yükleyip,patch ile 1.131 e çeviriyorum, modu öyle oynuyorum ama...
  7. bilgecan11

WB cRPG için ; Strategus Rehberi

ARKADAŞLAR ; Strategus, cRPG karakterinizin isminin altındaki ''Join Strategus BETA by clicking this link - only one character per game key allowed, so chose wisely. '' linkine basılarak oynanır... İnternet sayfası üzerinde harita vardır ; bu haritada ilerler, asker toplar, para kazanır, köy...
  8. bilgecan11

Win7 de M&B ilk versiyon oynamak ?

ilk versiyon indirdim 0.202 galiba, oyunun adı warrider windows 7 de nasıl çalıştırabilirim ? yükledim birsürü hata veriyor, 0.800 lü sürümlere kadar böyle, yardım edicek varmı ilk günleri anımsadımda... forumda araştırmada yaptımda, konuların çoğu eski ki ozaman win7 yoktu,birde açıklanmamış...
  9. bilgecan11

TTnetOYUN vasıtasıyla pişman olmayın warband (inadına kitlersin artık.)

Yani kısaca keriziz. Bu mesajı okuyanların herbiri lütfen ttnetten almayın d & r dan paketli 15 tl ye alın serial sahibi olun. TTnet Kesinlikle serial vermemektedir. şu anda denenmiştir dezavantajlarınız : oyunu 5 dk da kurup serial girip başlamak yerine,internetten 2 saat indiriyor. siteden...
  10. bilgecan11

Keşke Almasaydım Demeden Önce Bir Bak (TTnetOYUN)

Yani kısaca keriziz. Bu mesajı okuyanların herbiri lütfen ttnetten almayın d & r dan paketli 15 tl ye alın serial sahibi olun. TTnet Kesinlikle serial vermemektedir. şu anda denenmiştir dezavantajlarınız : oyunu 5 dk da kurup serial girip başlamak yerine,internetten 2 saat indiriyor. siteden...
  11. bilgecan11

TTnetten sms ile orjinal aldım key yok Yardım !

beyler konu yanlış yerdeyse affola bulamadım yerini, 7979 a WB diye mesaj attım e-pin xxxx-xxxx-xxxx-xxxx                                             e-şif: xxxxxx                        (x ler sayı) şeklinde mesaj geldi ttnet oyuna girdim üye oldum aktive ettimde hani şifre nerde nasıl...
  12. bilgecan11

askr firarını azaltma nasıl olur ?

arkadaşlar forumun kodla oyunlar ve modlamaya baktım benim derdim ; askerlerin savaştan firar etmesini minimum azaltmak, rönesans modda, ölenlerden çok kaçanlar oluyor,  normal sp de ise 40-80 asker civarı firar ediyor. birisi scripten askerlerin firarını azaltmayı gösterebilirmi ? yada bu...
  13. bilgecan11

kodla oyunlarda bulamadım :S

arkadaşlar forumun kodla oyunlar ve modlamaya baktım benim derdim ; askerlerin savaştan firar etmesini minimum azaltmak, rönesans modda, ölenlerden çok kaçanlar oluyor,  normal sp de ise 40-80 asker civarı firar ediyor. birisi scripten askerlerin firarını azaltmayı gösterebilirmi ? yada bu...
Back
Top Bottom