1257AD

Users who are viewing this thread

bilgecan11

Veteran
Evet arkadaşlar, 1257ad mod hepimizin bildiği büyük bir mod,büyüklüğü kadar bugu ve hatasıda var.

Genel olarak sağlam pc istiyor, ama benim danışmak istediğim sorun bu değil.

Mod 1.131 için şu an, bende 1.131 yok o yüzden 1.132 yi yükleyip,patch ile 1.131 e çeviriyorum, modu öyle oynuyorum ama herhangi bi terslikte hemen oyundan atıyor...

1.132,1.134 hepsinde denedim, bugfix yaptım, sanıyorum sorun versiyonla ilgili değil çünkü ; cheatmenuden item seçerken atıyor, savaş sonrası atıyor, üst üste f12 ile save leyince atıyor vsvsvsvsvsvs kısacası olduk olmadık yerde atıyor, bilgisayarın full grafikte rahatça kaldırmasına rağmen...

bu sorunun bir çözümü yokmu 1257ad yi sorunsuz oynayabilen arkadaşlar yardımınızı bekliyorum...

Sorunsuz şuana kadar kimse oynayamıyor.Aynı sorun bendede var zannediyorum herkesde de öyle.1.134 çıkmasını bekle belki düzelir.

Steelo said:
Sorunsuz şuana kadar kimse oynayamıyor.Aynı sorun bendede var zannediyorum herkesde de öyle.1.134 çıkmasını bekle belki düzelir.

Bende öyle düşünmüştüm...

Yanlız benimki normalmi oyunda 5dk kalamıyorum, mutlaka ota çöpe hata veriyor normal hali bumu şu an modun?...

Güncellencek şuan birşey yok.Bir iki mod var onlarıda takip ediyorum.Osp değilse eklicem.Yakında güncellerim.

Astında çim yoğunluğunu %0 yapınca ve birkaç detayı kesince, savaş esnasında oyundan atmalar azalıyor, ama dediğim gibi mod bu versiyonda kendini kapatmak için elinden geleni yapıyor oyunda kalma süresi 5 dk.

Bu konuda bizim yapabileceğimiz birşey varmı herhangi bir düzeltme yolu ?

ne bileyim, item kinds,textures,resources,module.ini ile oynayamazmıyız? gerçi hatalar çok bilindikde değil ve yüzlerce...

1.134'e ne zaman update olucak bir bilgisi olan varmı ? yada yeni bugfix gelicekmi 100 sayfa açmışlar bu versiyon için bug...

Savaşa girerken V+++ runtime library hatası veriyor genellikle,kimsenin bu modu 5 dk daha fazla oynamak için bir fikri yokmu ?

Ciddi sadece 1.134'e aktarılmasını bekliceksiniz kimsenin ilgisi yokmu bu konuda  :razz:

Back
Top Bottom