Recent content by Khergit

1. Khergit

Direk Krallıgının olması

ee ne lüzumu kaldı ? Bütün yarım adayı sana verelim oyunda bitmiş olur. Oh! ne rahat..

- Saçma sapan isteklerde veya komik isteklerde bulunmayalım. Bende istiyorum mesela ama kodla modla degil, 108 kadar orduyu topladım. Orduyuda en güçlü askerlerle donattım. Svadyalı Şövalyeler, Sarranid Memlüklüleri fln Vaeghir krallıgının elindeki yeni alınmış şehri Vaeghirlerle düşman olarak hemen aldım şehri. Şehri ve ushkuru köyünü üzerime alarak yalin, amere, v.s köylerini de Marnid'i bakan atayarak Bunduk,Frentis,Jeremusa verdim. Ve kralııgımı kurdum..

Vaeghirler ise iki hafta sonra 40 günlük barış anlaşması istediler :wink:
  2. Khergit

Mount&Blade Warband Satışa Çıktı !

mustafa said:
    Arkadaşlar,

Buradan elden satmak için yazmadım.Bir site aracılığı ile satacam.Alacak kişi kendi steam hesabından yükleyemez mi?Kendim kullanıcı adı ve şifremi vermem gerekirse de veririm,ben hiç multiplayer oyun oynamıyorum ki zaten,birtek bu oyun için steam'a kaydoldum,zaten uyduruk bir e-mail adresi de vermiştim.

üzgünüm ama imkanı yok...
  3. Khergit

mustafa said:
    Arkadaşlar,
    Ben kutulu olarak Mount&Blade Warband'ı orjinal aldım 29 tl'ye.Yeteri kadar oynadım,yarı fiyatına satmak istiyorum.Ben sadece bir kere internetten etkinleştirdim kodu.Alacak kişi kendi bilgisayarına bunu yükleyebilir ve internetten etkinleştirebilirmi?Sorun çıkar mı?

Cevabınız çok önemli,saygılar

Benim görüşüm artık olmaz çünkü kodu pc de onaylamışsın. Korsanın önüne geçmek için izin dışında o kodu başkasına verebilecegini sanmıyorum. Ama bir yetkili den bilgiyi alsan daha iyi olacaktır.
  4. Khergit

Far Cry 2 Oynayanlar!

Daha sonra yazacagımda bu oyunun türkçe yaması varmı?
  5. Khergit

Mount & Blade 1.011

Teşekkür ederim de Linkler çalışmıyor  :???:
  6. Khergit

Koltuk altı kargı vuruşu nasıl yapılır?? cewap yazın ltfn (WARBAND)

ulas7201 said:
    yhaw 200 zarar bile weriorum ama koltuklanmış kargı vuruşu diye yazmıyor

Sen kullandıktan sonra Koltuk altı kargı vuruşu yaptınız yazısı önemli degil...
  7. Khergit

Cioss said:
    Khergit said:
    Gitti gidiyor da aynı kalite ve güven ve ücrette 29,60 dan alabilirmiyim?

İnternetten satışta 40-50 kuruş ucuz geliyor ama sana kargo parası filan daha pahalı patlar. Öbürkü türlü 2TL otobüs parası versen 32 TL ile kapatırsın.  :grin: Bulunduğun ilin D&R mağazasını öğrenmek için: http://www.dr.com.tr/Stores.aspx
    Ama tabi sen bilirsin, ben olsan D&Rden alırım.

Evet haklısın... Kargo ücretini hiç düşnmedim
  8. Khergit

Madencilerin cesetlerine ulaşıldı

Fobilerimden biri oldu  :mrgreen: :evil: kimse beni anlamadı müzik dinledigimden düzgün anlatamıyorum daha sonra anlatırım.
  9. Khergit

Kleidophoros said:
    Başbakan, hükümetin ve dolayısıyla yürütmenin başındaki kişidir. Mecliste çoğunlukta olan partinin genel başkanıdır dolayısıyla yasamanın da başındaki kişidir. Altında çalışan kişilerin hal ve hareketlerinden sorumludur, onlar yapmış ben bilmem, haberim yoktu, nasıl yani, deme lüksü yoktur.
    Başbakan bizzat sokaklarda devriye gezip suçu önlemeyecektir, yetenekli, bilgili, yeterli kişileri emniyet müdürü olarak atayacak ve denetimlerinin yapılmasını sağlayacaktır. Aynı şekilde her maden ocağının yönetmeliklere uygun şekilde (eğer yönetmelikler uygun değilse değiştirilmesini sağlamak da onun görevidir) işletilip işletilmediğini bizzat denetlemeyecektir ancak denetlenmesini sağlayacaktır.
    Anlatabildiysem ne mutlu bana.

Keşke dedigin gibi olsada kardeş belli kişilere bunun hesabını sorabilsek;Mesela Başbakandan ama hepimizin bildigi gibi E.T.Ö denilen bir şey var. Başbakanımızdan habersiz bazı şeyler olabilir. ABD'de bile Obama'nın haberi bile olmadan bazı şeyler yapılabiliyor. Bizim başbakanımızı insan dışı bir varlık olarak görmeyin hiçbirşeyden haberi olan birisiymiş gibi. Mesela geçen de gurizu veya her neyse patlama olayı gerçekleşmişti bunun altında E.T.Ö çıkmıştı. Amacı ne pek? Herkes Başbakandan bilcek ve siyasi emellerine göz yummayan bir hükümeti devireceklerdir. Bunun elbetteki başbakanın haberi olmayacak ama olduktan sonra bir şey yapmamak, bu E.T.Ö'yü (mesela) ortaya çıkarmamak asıl bir sorundur. (Ben Akpli degilim akp yi savunmuyorum genel olarak söylüyorum bunuda belirteyim. Fakat şuan yapılanlar Recep Tayyip Erdogan'a yapılmaktadır)

Bu arada Şehitlerimiz olmuş Allah Başımızdan Mehmetçiklerimizi esirgemesin!
  10. Khergit

atalay121 said:
    @ khergit ben bu duruma demedim, arkadaş soruda genel sormuş başbakan için o bakımdan (her şeyi siyaset belirler unutma; sadece torpilleri kastetmiyorum)

ayrıca dün gece şehitlerimiz olmuş Allah'tan rahmet dilerim

Ya siyaset önemlidir ama herkesin bir konuda haklı oldugu davası vardır bu yüzden nasıl desem yunancada oldugu gibi poli + tika = tika: şeytan poli : oyun = şeytan oyunu...
  11. Khergit

atalay121 said:
    KemikKıran said:
    Khergit said:
    Lord_Arthur said:
    O ve ya başkaları,ne fark eder ki?

haklısın. bir an herşeyi başbakana yüklücen sandım. Hayır akpli degilim ama her şeyi de o adamdan biliyorlar ya.

Millet zaten fakir kalsa,işi kötü gitse, hep suçu başbakana atıyor.Neden bilemicem.
    Madencilerin,mekanı cennet olsun.Yakınlarının da başı sağ olsun.

çünkü başbakan ülkeyi yönetiyor da ondan bugün her prosedür onun denetiminde

Ölen işçilere Allah rahmet eylesin

Tabi ki bir şey oldumu başbakandan bilecegiz ama şöyle bir durum var; Hani şu sorun olursa başbakandan bilenecek diye başkalarının yapıp başbakanların üstüne attıkları da oluyor ve bu diyelim ki gerçekten normal bir şekilde oldu. Ama bunu başbakan yapmıyor ki... Atatürk yazamanın da olan olumsuzluklar vardır İsmet İnönü zamanında da vardır. Bu Başbakan 4/4 lük başbakan degil ve yapılanları da kendisi yapmış gibi üzerine atılması gerekmez... Anlatabildiysem ne mutlu bana..
  12. Khergit

Aynen...
  13. Khergit

Lord_Arthur said:
    O ve ya başkaları,ne fark eder ki?

haklısın. bir an herşeyi başbakana yüklücen sandım. Hayır akpli degilim ama her şeyi de o adamdan biliyorlar ya.
  14. Khergit

Kim getirdi? Tayyip Erdogan mı?
  15. Khergit

Leydinin başortüsü

ozar said:
    Peki Bunu Yaptiğimda Save im gidermi ?

yoo sen ellemedikçe onun gidecegini sanmıyorum.
Back
Top Bottom