Koltuk altı kargı vuruşu nasıl yapılır?? cewap yazın ltfn (WARBAND)

Users who are viewing this thread

eğer 1113 patch falan indirip kurduysan kendisi otomatikmen yapıyor koltuklanmış kargı vuruşunu eğer hiç patch falan yüklemediysen x e basarak yapacaksın koltuklanmış kargı vuruşunu

ulas7201 said:
offffffffffffff kafayı yiyecem olmuyor işte :mad: :mad: :mad:
(mp'de) Kargıyı al,ata bin,atı sür,hızlan.Alttaki yuvarlağın beyazlamasını bekle.o yuvarlak beyaz olunca ve hızlanınca,x'e bas.(Çökmüş,sakat atlarla yapılmaz.)
(Sp'de)Aynı şekilde.Ama,belli hıza ulaşınca otomatik yapıyor.istersen seçeneklerden manuele ayarlayarak sp'de de x ile yapabilirsin.

aynen 1.113'de al bir gönderli silah, adamın ustune dogru sur atını...ama direk ustune gitme..yoksa at şaha kalkıyor :grin:..biraz yanından gec kargı adama vuracak şekilde..vurur vurmaz yazar altta kolltuklanmıs kargı vurusu yaptın diye..

kardeş eline kargıyı al, ve atı dörtnala adamların üstüne sür ama mousun sol tuşuna basma rahat bırak adamı... öyle yapıyor  :cry: anlatma kabilyetim olsa...

Assasins Creed said:
anlamadın galiba dostum 1113 se sür direk kendi otomatik yapar ama hiç patch falan yüklemediysen x e basarak yapacaksın
Ya öyle değil diyoruz,tekrarlayıp duruyosun.MP'de öyle değil.Anladın mı?Bir kere daha anlamazsan dalga geçicem yani.
Kardeş,koltuklanmış kargının nasıl yapıldığını biliyor musun?Belki de yapıyorsun da anlamıyorsun.Bende ilk oynarken otomatik yapıyodu,adam niye o pozisyonu alıyo anlamıyodum.Adam kargıyı koltuk altına koyucak(kargı ter kokucak  :mrgreen:) sonra HİÇBİRŞEYE basmayacaksın.Adamın üzerine süreceksin:Adam piyadeyse,aşağı doğru,süvariyse,yukarı doğru bakıcan.Ama hız yaparsan,yokuşa girersen,zıplarsan,veya mausun sol veya sağ tıkına basarsan koltuklanmış kargı vuruşu yapmaz.

KemikKıran said:
Assasins Creed said:
anlamadın galiba dostum 1113 se sür direk kendi otomatik yapar ama hiç patch falan yüklemediysen x e basarak yapacaksın
Ya öyle değil diyoruz,tekrarlayıp duruyosun.MP'de öyle değil.Anladın mı?Bir kere daha anlamazsan dalga geçicem yani.
Kardeş,koltuklanmış kargının nasıl yapıldığını biliyor musun?Belki de yapıyorsun da anlamıyorsun.Bende ilk oynarken otomatik yapıyodu,adam niye o pozisyonu alıyo anlamıyodum.Adam kargıyı koltuk altına koyucak(kargı ter kokucak  :mrgreen:) sonra HİÇBİRŞEYE basmayacaksın.Adamın üzerine süreceksin:Adam piyadeyse,aşağı doğru,süvariyse,yukarı doğru bakıcan.Ama hız yaparsan,yokuşa girersen,zıplarsan,veya mausun sol veya sağ tıkına basarsan koltuklanmış kargı vuruşu yapmaz.

Ha! Anlatamadıgım buydu  :mrgreen: üşenmesem anlatırım da... :grin:

Khergit said:
KemikKıran said:
Assasins Creed said:

Bende 1113 ama ben hala x le yapıyom koltulanmış kargı vuruşunu ne iş :grin:

ulas7201 said:
yhaw 200 zarar bile weriorum ama koltuklanmış kargı vuruşu diye yazmıyor

Sen kullandıktan sonra Koltuk altı kargı vuruşu yaptınız yazısı önemli degil...

Back
Top Bottom