Mount & Blade 1.011

Users who are viewing this thread

Altair12 said:
Şöyle açıklayayım.Sendeki 1011 sürümü ayrı bir oyun warband ayrı bir oyun.(kısacası yükseltemezsin).Warbandi serial almadan önce indirmen için talewordsun resmi sitesinde download kısmı var oradan son sürümünü indirebilirsin ama mp oynamak için serial alman gerekecek ki oda 40-45TL civarı talewordsten.Tercihim D&R ya da hepsiburada.com'dan kutulu olarak 30TL ye almandır.Hem Sp hem Mp olarak rahat rahat sonraki sürümleride oynarsın.Umarım işine yarar.

Yardım ve ilgin için çok teşekkürler.Peki kutulu olarak alınca cd ile felan mı geliyor?

Arkadaşlar uzun süreden sonra Mount Blade oynamak istedim ve en sevdiğim sürüm olan bu sürümü indirmek için sayfaya girdim. Fakat linklerin ikisi de hata verdi. Başka sitelere falan da baktım fakat hiç bir yerde yok linkler. Ve gördüğüm kadarıyla son mesajın atılma zamanı daha çok yeni. Yani merak ediyorum da bu oyunu indiremeyecek miyim? İndiremeyeceksem neden? İndirebileceksem Nasıl? yardımcı olursanız çok sevinirim...

Oyunun yeni versiyonu çıktı. Mount&Blade Warband bu yüzden eski versiyon sunucudan kaldırılmış olabilir. Yeni versiyonu istersen kutulu istersen de steam vs. ile alabilirsin. Denemek istiyorsan buyur linklerin bulunduğu sayfa.
http://www.taleworlds.com/main.aspx?dir=download.aspx?type=2

Öncelikle tüm Forumun eski üyelerine selamlar!

Bu forumda iki senelik geçmişim var ve çeşitli sebeplerden dolayı giremedim. Geçen hafta girdim takip edemedim. Bana bütün gelişmeleri 9011'den sonra ki gelişmeleri anlatabilecek varmı Warband fln bahsediyorlar hiç bir şey anlamadım? Neler degişti gelmeyeli? :mrgreen:

osmanlikrali said:
Arkadaşlar uzun süreden sonra Mount Blade oynamak istedim ve en sevdiğim sürüm olan bu sürümü indirmek için sayfaya girdim. Fakat linklerin ikisi de hata verdi. Başka sitelere falan da baktım fakat hiç bir yerde yok linkler. Ve gördüğüm kadarıyla son mesajın atılma zamanı daha çok yeni. Yani merak ediyorum da bu oyunu indiremeyecek miyim? İndiremeyeceksem neden? İndirebileceksem Nasıl? yardımcı olursanız çok sevinirim...
http://www.taleworlds.com/download.aspx?type=1

Khergit said:
Öncelikle tüm Forumun eski üyelerine selamlar!

Bu forumda iki senelik geçmişim var ve çeşitli sebeplerden dolayı giremedim. Geçen hafta girdim takip edemedim. Bana bütün gelişmeleri 9011'den sonra ki gelişmeleri anlatabilecek varmı Warband fln bahsediyorlar hiç bir şey anlamadım? Neler degişti gelmeyeli? :mrgreen:
M&B'nin en son versiyonu 1.011 olarak çıktı, yukarıda linki var.
Warband M&B'nin devam oyunu olarak çıktı, M&B üstüne birçok değişiklik ve en önemlisi de multiplayer eklentisi.
Mesela şurada bir inceleme var http://oyun.thgtr.com/oyun/aksiyon/macera/mount-and-blade-warband-inceleme
İngilizceniz varsa burada da bir sürü inceleme linki var http://www.taleworlds.com/main.aspx

Mount Balde 0.011 kullanıyorum.Oyunu kasmadan oynuyorum ama 10 metre uzağımdaki adamların yüzünü göremiyorum.Lütfen yardımcı olun  :cry:

epeydir bu oyunu oynuyorum çokta güzel ama yeni pc aldım oyunu yükledim oyuna başladığımda her yer yem yeşil nasıl düzelteceğim bilmiyorum bildiğim her şeyi yaptım ama düzelmedi hatırlayamadığım yada bilmediğim bir şey vardır yardımcı olur musunuz.  warband'da da aynı problem yaşadım yardımcı olursanız sevinirim  :sad:((

oyunu bir kere yükledim açmamadım silip tekrar yüklemeye çalıştım ama seri numarası iptal oldu şimdi ne yapmam gerekiyor  :???:

punishersuvari said:
epeydir bu oyunu oynuyorum çokta güzel ama yeni pc aldım oyunu yükledim oyuna başladığımda her yer yem yeşil nasıl düzelteceğim bilmiyorum bildiğim her şeyi yaptım ama düzelmedi hatırlayamadığım yada bilmediğim bir şey vardır yardımcı olur musunuz.  warband'da da aynı problem yaşadım yardımcı olursanız sevinirim  :sad:((

Oyuna başlarken Ekran Ayarlarından DirectX 9 yerine DirectX 7'yi seçin.

nilay said:
oyunu bir kere yükledim açmamadım silip tekrar yüklemeye çalıştım ama seri numarası iptal oldu şimdi ne yapmam gerekiyor  :???:

Oyunu silip yüklemeyle seri numarası kaybolmaz.Satın aldığınız seri numarasını kendinize ait olan 2 bilgisayara yükleyebilirsiniz.100 kere format bile atsanız aynı Harddisk'e istediğiniz kadar yükleyebilirsiniz.(Ben Harddisk değiştirdim yine değiştirirsem kıyak yaparlar mı ki ? :grin:)

Back
Top Bottom