Mount&Blade Warband Satışa Çıktı !

Users who are viewing this thread

AZAZIL10 said:
Arkadaşlar satın almak için kredi kartımı gerekli başka şekilde satın alabilirmiyiz.

Bulunduğun ilin D&R mağazasına dip nakit 30TL ile kutlulu alabilirsin.

www.dr.com.tr

Gerekise 50 kuruş fazladan veririm  :mrgreen: ama hakikaten böyle güzel oyunu nasıl bu kadar ucuza satarlar anlamıyorum. Benim görüşüm bu oyun senaryosu ile Knıght online dan bile güzel yani  :neutral:

Bu oyun 5 Tl bile olsa korsanı çıkar zaten çıkmıyormu. 5 liralık filmin orjinalini almak varken 2.50 lira veriyor korsanını alıyor bizim milletimiz.

Khergit said:
Gitti gidiyor da aynı kalite ve güven ve ücrette 29,60 dan alabilirmiyim?

İnternetten satışta 40-50 kuruş ucuz geliyor ama sana kargo parası filan daha pahalı patlar. Öbürkü türlü 2TL otobüs parası versen 32 TL ile kapatırsın.  :grin: Bulunduğun ilin D&R mağazasını öğrenmek için: http://www.dr.com.tr/Stores.aspx
Ama tabi sen bilirsin, ben olsan D&Rden alırım.

Cioss said:
Khergit said:
Gitti gidiyor da aynı kalite ve güven ve ücrette 29,60 dan alabilirmiyim?

İnternetten satışta 40-50 kuruş ucuz geliyor ama sana kargo parası filan daha pahalı patlar. Öbürkü türlü 2TL otobüs parası versen 32 TL ile kapatırsın.  :grin: Bulunduğun ilin D&R mağazasını öğrenmek için: http://www.dr.com.tr/Stores.aspx
Ama tabi sen bilirsin, ben olsan D&Rden alırım.

Evet haklısın... Kargo ücretini hiç düşnmedim

kenterte said:
Mount&Blade Warband D&R PC Top 10 sıralamasında birinci... :lol:

Çıktığı 2. günden beri.. Ve ilk gören(yani forumda) ilk gören benim  :mrgreen:

kenterte said:
Doğal ama ucuz ve güzel bi oyun ayrıca forumdaki herkes D&R deyince...

Anlaşmalı olduğundan, kaliteli güvenilir olduğundan, sağlam-hızlı-kolay ulaşılabileceğinden denmiş olmasın?  :eek:

Arkadaşlar,
Ben kutulu olarak Mount&Blade Warband'ı orjinal aldım 29 tl'ye.Yeteri kadar oynadım,yarı fiyatına satmak istiyorum.Ben sadece bir kere internetten etkinleştirdim kodu.Alacak kişi kendi bilgisayarına bunu yükleyebilir ve internetten etkinleştirebilirmi?Sorun çıkar mı?

Cevabınız çok önemli,saygılar

mustafa said:
Arkadaşlar,
Ben kutulu olarak Mount&Blade Warband'ı orjinal aldım 29 tl'ye.Yeteri kadar oynadım,yarı fiyatına satmak istiyorum.Ben sadece bir kere internetten etkinleştirdim kodu.Alacak kişi kendi bilgisayarına bunu yükleyebilir ve internetten etkinleştirebilirmi?Sorun çıkar mı?

o kod 1 defa kullanılır ve  kullandığın zaman steama kaydolur. Steam üzerinden oynarsın ve satarsın yani kodu satsan bir fayda etmez. Steamı satman gerekir

Burası ikinci el oyun satış yeri değil lütfen burda yapmayalım.
İkincisi dediği gibi, Steam hesabını da satman gerekir bu da başka sorunlar da çıkarmaya gebedir o yüzden hiç kimseye ikinci el oyun satın almasını tavsiye etmem.

mustafa said:
Arkadaşlar,

Benim görüşüm artık olmaz çünkü kodu pc de onaylamışsın. Korsanın önüne geçmek için izin dışında o kodu başkasına verebilecegini sanmıyorum. Ama bir yetkili den bilgiyi alsan daha iyi olacaktır.

Arkadaşlar,

Buradan elden satmak için yazmadım.Bir site aracılığı ile satacam.Alacak kişi kendi steam hesabından yükleyemez mi?Kendim kullanıcı adı ve şifremi vermem gerekirse de veririm,ben hiç multiplayer oyun oynamıyorum ki zaten,birtek bu oyun için steam'a kaydoldum,zaten uyduruk bir e-mail adresi de vermiştim.

mustafa said:
Arkadaşlar,

Buradan elden satmak için yazmadım.Bir site aracılığı ile satacam.Alacak kişi kendi steam hesabından yükleyemez mi?Kendim kullanıcı adı ve şifremi vermem gerekirse de veririm,ben hiç multiplayer oyun oynamıyorum ki zaten,birtek bu oyun için steam'a kaydoldum,zaten uyduruk bir e-mail adresi de vermiştim.

üzgünüm ama imkanı yok...

Ben bu olaydan hiç hoşlanmadım.Sonuçta 15 tl de olsa bizim gibi geliri yüksek
olmayan insanlar için ufak bir harçlıktır.İnternetten etkinleştirme şart mıydı?
Diğer oyunlar gibi seriali offline olarak girmek mümkün olsaydı ne olurdu ki?
Hemen diyeceksiniz ki ''efendim önlem alındı korsan olmasın diye''.
Peki çözüm oldu mu ilacını çoktan çıkardılar ve oynayan yine bedava oynuyor.Biz
orjinal aldığımız halde paramızın yarısını bile geri alamıyoruz.
Assassin Creed 2 bile bu işi beceremedi.1 ay sonra da olsa ilacını piyasaya
sundular.Türk oyun piyasasına katkı olsun diye hep kutulu oyunları orjinal aldım.
Kabus22,Lanetin Hikayesi,Galata,Pusu,Mound&Blade Warband.Hatta kutusuz olan
ilk Mount&Blade'in serialini bile orjinal satın aldım.Ama şimdi paramızın yarısını
bile geri alamıyoruz.Kabus22,Lanetin Hikayesi,Galata da böyle birşey yoktu,oynayıp
düşük fiyata satmıştım.Ama aynı şey Pusu'da da olmuştu.Hatta o daha beterdi,1 kereden
fazla yüklenmiyordu.Yani format atmak zorunda kalsan orjinal aldığın halde
yükleyip tekrar oynayamıyordun.Bilmiyorum ama ben bu olayları kınıyorum,bir daha umarım
hiçbir Türk oyununda böyle birşey olmaz.Olursa fedakarlık yapıp orjinal almama yoluna
gidecem.Protesto için kutuyu cdsiyle birlikte çöpe attım.
Satamadıktan sonra öyle durmuş hiçbir işe yaramaz.

O bahsettiğiniz oyunlar çok eski, yeni çıkan oyunların hepsinde onlive aktivasyon var artık.
Onun dışında oyun zaten 30 lira gibi cüzzi bir fiyata satılıyor.
Onu da geçtim, aldığınız oyunun yarı parasını geri alırsınız gibi bir garantiyi nereden düşündünüz bilemedim.

Kitap,müzik,yazılım,oyun,film bunları orjinal aldığımda dünyanın parasını
ödüyorsam,elden çıkarmak istediğimde satabilmek ve  paramın bir kısmını da iade  almak hakkım bence.30-40 kuruş boş dvd parası dışında hiçbir emek harcamadan korsan ürünler binlerce satarken benim isteğim çok doğal.

Back
Top Bottom