Direk Krallıgının olması

Users who are viewing this thread

DoDLez

Veteran
Ben direk bir krallıgın kralı olarak başlamak istiyorum. Sonradan kurmak çok zor ve nerdeyse imkansız direk saldırılar aliyorsunuz aldıgım kale ve şehri hemen kaybediyorum .warmi böyle bir mod direk kral olarak başlayabilecegin hangi krallık olacagı farketmez

çok zor değil bir ordu topla yandaş topla hanlardan askerde topla bir kale veya şehir ele geçir bir yere bağlı olma çıkar zaten krallık

krallık kuracaksan 1 krallıga düşman olacaksın denge böyle ama çok iyi savaşman lazım istemiyorsan savaşı yeteri kadar kalen varsa yandaşlarının birazını lord yap 1 kişiyi elçi yap 1 kişide otomatikten bakan olur zaten yada halktan biri olabilir yani krallık kuracaksan çok güçlü krallıklara saldırmıyacaksın hile kullanıyosan dert değildir ama zevk için hile YOK ve direk kral olamazsın sefil bir adam olarak başlarsın sonra yükselirsin anladınmı?

onlari biliyorum direk kale alıp yapılmasını ama hiç kimse kabul etmiyor kimse benim krallıgıma gelmiyor hile kullanmayıda istemiyorum. tadı kaçıyor sıkılıyor insan.o yuzden istedigim bir krallıkta direk kral olarak baslayabilmek warsa böyle bir mod iii olur.ingilizcem olmadıgından ingilizce forumda araştırma yapamiyorum bilen warsa yazabilirmi

ctrl+é ile çıkan satıra cheatmenu yaz.
sonra bir kale veya şehre tıklayınca, hileyle kaleyi anında kuşatıp elegeçirebiliyordun ve krallığın hazır :smile:
hileyi kapatmak için nocheatmenu yazman gerekiyor.
bu kadar.

galiba tam anlatamadım derdimi ben krallık kurmayı biliyorum ama benim istedigim bir krallıgın kıralı olmak .mesela rodokların kralı olmak onların tum derebeyleri benim olcak.aynı şekilde kralın toprakları benim olcak

ee ne lüzumu kaldı ? Bütün yarım adayı sana verelim oyunda bitmiş olur. Oh! ne rahat..

- Saçma sapan isteklerde veya komik isteklerde bulunmayalım. Bende istiyorum mesela ama kodla modla degil, 108 kadar orduyu topladım. Orduyuda en güçlü askerlerle donattım. Svadyalı Şövalyeler, Sarranid Memlüklüleri fln Vaeghir krallıgının elindeki yeni alınmış şehri Vaeghirlerle düşman olarak hemen aldım şehri. Şehri ve ushkuru köyünü üzerime alarak yalin, amere, v.s köylerini de Marnid'i bakan atayarak Bunduk,Frentis,Jeremusa verdim. Ve kralııgımı kurdum..

Vaeghirler ise iki hafta sonra 40 günlük barış anlaşması istediler :wink:

Back
Top Bottom