Netflix

Users who are viewing this thread

Netflix’in bir hesapta iki cihazdan fazla indirmeye izim vermemesi aşırı can sıkıcı bir durum, niye var ki böyle bir şey... Ek olarak VPN açtığımızda daha çok içerikle karşılaşıyoruz, Netflix Türkiye bu konuda çok geride.

AKN düzenlemesinden sonra internet hızım arttı, ben de Netflix'e bakayım dedim. Açıkçası televizyondan dizi izlemek, bir anda açıp hiç reklamla filan uğraşmadan oynatmak harika bir şey. Ancak bana göre Netflix içerik kalitesi olarak yetersiz. Yatıp kalkıp dizi izleyen biri değilim, o kadar vaktim de yok. Ama en azından yatmadan önce güncel olarak takip ettiğim bir dizinin son sezonunu izleyebilmeliyim. Güncel dizilerin çoğunda son sezonu yok. Onu geçtim The O.C.'yi baştan izleyeyim dedim o da yok, Six Feet Under yok, Power yok, Luther'ın son sezonu yok. Tamam telif durumu filan var ama bir müşteri olarak bunları ben düşünemem.

Kaliteli diziler izlemeyi seviyorsanız ve güncel içerik arıyorsanız, Netflix Originals dışında çok nadir olarak güncel içerik bulunmakta. Bunu dikkate alın. Ama reklamlarla uğraşmayıp doğrudan izlemek de harika bir şey.

Eski dizileri yüklemeye başladılar şu sıralar. Önümüzdeki ay How I Met Your Mother, Sons of Anarchy, Prison Break gibi dizileri yükleyecekler.

Şu anda sinemada olan Organize İşler 2'yi getirmişler. Sinemada gitmiştim biraz üzücü oldu sonuçta sinema yani :razz: Onun dışında Karayip Korsanları serisi gelmiş.

Yüzüklerin Efendisi üçlemesini kaldırmışlar. Daha kaldırılan bir sürü film var ama ilk bu dikkatimi çekti. Neden yaptıkları hakkında bilgisi olan?

Elrohir Oronrá said:
Yüzüklerin Efendisi üçlemesini kaldırmışlar. Daha kaldırılan bir sürü film var ama ilk bu dikkatimi çekti. Neden yaptıkları hakkında bilgisi olan?

Anlaşma süresini uzatmak için paraları bitmiştir tabi Friends için yıllık 100 milyon dolar ödeyince.

Şaka bir yana haberim yok ama durum böyleyse amazon un alma ihtimali var bence. Sonuçta dizisini de yapıyolar.

Finde said:
Elrohir Oronrá said:

Anlaşma süresini uzatmak için paraları bitmiştir tabi Friends için yıllık 100 milyon dolar ödeyince.

Şaka bir yana haberim yok ama durum böyleyse amazon un alma ihtimali var bence. Sonuçta dizisini de yapıyolar.
Friends'in yayın haklarını mı aldılar :shock:

Sadece Yüzüklerin Efendisi değil, Nolan'ın Batman üçlemesi, V for Vendetta, Marvel filmleri, Man of Steel falan da kaldırılmış. Çoğu zaten izlediğim filmler ama Yüzüklerin Efendisi'ni ara sıra açıp baştan sona izliyorum. Üzüldüm açıkçası.

Dün Netflix benden bir kamyon küfür yedi. Sebebi ise salak saçma diziler çekip, kaliteli yapımları nedeni bilinmedik bir şekilde iptal etmeleri. Punisher iptal edildi diye soğudum firmadan neredeyse.

Aynı şekilde werner de kendi platformunu kuracakmış. Lotr o yüzden kalkmış sanırım. Friends de 2019'dan sonra orada yayınlanacakmış.

Bi ton servis oluyo, Netflix, Disney, Amazon, werner.

Üzüldüm. Hepsi için ayrı ayrı ücret ödemek saçma. En azından devam edeceğini bileyim ama öyle bir haber hiç duymadım.

ne güzel herkes kendi dizi platformunu açsın da her ay insanlar 20 tane farklı yere abone olsun, resmen erken 1900'lere kablolu TV'den önceki zamanlara geri döndük

Finde said:
Aynı şekilde werner de kendi platformunu kuracakmış. Lotr o yüzden kalkmış sanırım. Friends de 2019'dan sonra orada yayınlanacakmış.

Bi ton servis oluyo, Netflix, Disney, Amazon, werner.
Apple'ı unutmayalım, geçende onların da niyeti olduğuna dair bir haber okudum.  :lol:

Back
Top Bottom