Netflix

Users who are viewing this thread

Lan bu ne biçim sezon finali.1 yıl nasıl beklenir.

Ama filmde bazı yerler çok saçma geldi.Hamile müfettiş koymuşlar psikopat gibi.Hamile kadın soyguncuları yakalıyor lolipop yerken.Aşırı saçma geldi.

Sonda Tokyo'yla Rio'nun tankı roketle patlatması kadar efsane bir şey yok.Son 20 dakikası acayip gerilimliydi.Naiorabi vuruldu, içeri tanklarla giriyorlar, Raquel ölecek, Prefösör ellerine düşecek falan.1 seneyi zor bekletir.

stranger things 3.sezon baya vasat bir sezon olmuş, ilk ve son bölümler dışında beğenmedim pek, öyle yemek yerken boş durmayayım diye izledim. keşke şu canavar manavar olayları olmasa da direk o yılların insanlarını hayatlarındaki dramaları falan izlesek, ben genelde bizim çocukların arkadaşlık ilişkileri için falan izliyorum normalde ama sezon bir garip bitti ne olacak nasıl devam edecek pek kestiremiyorum açıkçası

en sevdiğim iki karakter steve ve hopper idi, hopperı da son sezonda şutladılar, hopper olmadan dizi çok tatsız olacak gibi seneye.

kierra said:
stranger things 3.sezon baya vasat bir sezon olmuş, ilk ve son bölümler dışında beğenmedim pek, öyle yemek yerken boş durmayayım diye izledim. keşke şu canavar manavar olayları olmasa da direk o yılların insanlarını hayatlarındaki dramaları falan izlesek, ben genelde bizim çocukların arkadaşlık ilişkileri için falan izliyorum normalde ama sezon bir garip bitti ne olacak nasıl devam edecek pek kestiremiyorum açıkçası

en sevdiğim iki karakter steve ve hopper idi, hopperı da son sezonda şutladılar, hopper olmadan dizi çok tatsız olacak gibi seneye.
Dostum nasıl izliyorsun diziyi ya?
Ölmedi Hopper.

Elrohir Oronrá said:
kierra said:

Dostum nasıl izliyorsun diziyi ya?
Ölmedi Hopper.
Bu reel bilgi mi?

Dark ilginç bir dizi gibi duruyordu ama devamlı gerilim müziğine abanmaları baya rahatsız etti beni. Diğer bölümlerde de aynı şekilde mi? (İlk üç bölümü izledim)

Emrehan said:
Dark ilginç bir dizi gibi duruyordu ama devamlı gerilim müziğine abanmaları baya rahatsız etti beni. Diğer bölümlerde de aynı şekilde mi? (İlk üç bölümü izledim)
Başlardaki kadar değil. Beni pek rahatsız etmemişti.

Son zamanlardaki dizilerde yapılan halacılığa biri dur desin artık. :ohdear:

Harlek said:
Kurnαz said:
Dark'ın 2. sezonu 8 bölümmüş. Bugün 8, 9, 10'u izlerim diye plan yapmıştım, ilk bölümde bitmesi üzdü biraz.

2. sezonu bayram sonrasına saklıyorum, bir günde bitireceğim  :twisted:
Şu an kendimi boşlukta hissediyorum. :d Buna benzer dizi önerisi olan varsa tavsiye alabilirim.

Elrohir Oronrá said:
Netflix, yüksek ihtimalle Türkiye'den çekilecek.

https://www.webtekno.com/rtuk-basvuru-yapmayan-netflix-turkiye-ayriliyor-mu-h75254.html

Twitter'da gördüm ben de bu haberleri doğru olduğunu düşünmüyorum. Adamlar başka ülkelerde de sansürlü ve düzenlenmiş içerikler yayınlıyorlar. Ceo'ya sordular biz çalıştığımız ülkelerin yasalarına saygılıyız dedi. Bunlar nasıl tık alırız haberleri. İlk gün başvuru yapmamış ee ikinci gün yapar ertesi hafta yapar.

Edit: https://twitter.com/ebekirsahin/status/1168832489152008192

Back
Top Bottom