Okul Meseleleri

Users who are viewing this thread

colombos said:
Eee gençler istediğiniz yeri kazandınız mı?

Çekmeköy'ün teyzesinden çeyrek anadolu lisesi.

Türküm:D said:
İlk önce 449 aldığımı zannetmiştim ama 473 almışım ama iyi liselere yetmiyo  :cry: :sad: :cry: :neutral:

Bugün tercih sonuçları açıklandı o bir ay öncesinin mevzusu?Hem 473 cillop gibi puan olum iyi liselere yetmiyor ne ya.

491,6626 puan aldım.
0ba3yV.png

Astendrache said:
colombos said:
Eee gençler istediğiniz yeri kazandınız mı?

Çekmeköy'ün teyzesinden çeyrek anadolu lisesi.

Türküm:D said:
İlk önce 449 aldığımı zannetmiştim ama 473 almışım ama iyi liselere yetmiyo  :cry: :sad: :cry: :neutral:

Bugün tercih sonuçları açıklandı o bir ay öncesinin mevzusu?Hem 473 cillop gibi puan olum iyi liselere yetmiyor ne ya.
Sen anlamıyon benden büyük isteniyor :/ Galatasaray lisesine falan yetmiyo o açıdan :sad:

Lan benim amca oğlu 380 aldı diye seviniyor siz 400 küsür almışsınız hala laf yapıyorsunuz.Tabi kaç üzerinden hesaplanıyor bilmiyorum da(500 üzerindendir herhalde) abarttınız sizde.

Sultan Alparslan said:
Lan benim amca oğlu 380 aldı diye seviniyor siz 400 küsür almışsınız hala laf yapıyorsunuz.Tabi kaç üzerinden hesaplanıyor bilmiyorum da(500 üzerindendir herhalde) abarttınız sizde.
Bizde gende var abim falan hepsi iyi liseler kazanmış doğal olarak banada geçmiş :smile:

Bugün tercih sonuçları açıklandı --konya sosyal bilimler'i kazanmışım--

HyperCharge said:
Benimki daha yazılmamış.

Allah korusun açıkta kalmak istemem.Rahat rahat biryere gidebiliyorken gidememek kötü birşey...

upps;

JdMmEq.png
O okul yeni mi Anadolu lisesi oldu?

Hayırlı olsun herkese, şu 473 puan alıp da üzülen arkadaş lütfen terketsin burayı :razz: Belli bir puanın üstündeki okulların hepsi aşağı yukarı aynıdır zaten, kendinizi üzmeyin boşuna. Ben de sınava hiç çalışmadan 402 almıştım geçen yıl, istediğim yere de girdim mutluyum şu anda açıkçası.

T-Bag Bagwell said:
HyperCharge said:
Benimki daha yazılmamış.

Allah korusun açıkta kalmak istemem.Rahat rahat biryere gidebiliyorken gidememek kötü birşey...

upps;

JdMmEq.png
Yanlış anlama ama arkada win8.1 32 bit mi yazıyo?
Umarım orjinaldir.

Evet.Satın aldım.Yeni pc alacam.Ona kurcam. :smile:

HyperCharge said:
T-Bag Bagwell said:
HyperCharge said:
Benimki daha yazılmamış.

upps;

JdMmEq.png
Yanlış anlama ama arkada win8.1 32 bit mi yazıyo?
Umarım orjinaldir.

Evet.Satın aldım.Yeni pc alacam.Ona kurcam. :smile:
Eğer pro aldıysan değmez.Single Language daha iyi.Sırf birkaç özellik var diye 200 lira fazla ödeme.Pro aldıysan Sl ile değiştir.Neyse umarım herkes istediği yeri kazanmıştır.

Koca sene gezip tozup, okul da her türlü pisliği yapıp, hiç bir dersi iplemeden nasıl 401 aldım onu düşünüyorum  :roll:

Back
Top Bottom