Okul Meseleleri

HyperCharge

Section Moderator
M&BWBWF&SNWVC
Best answers
0
Eğitim-okul hakkındaki konuların tartışıldığı, sohbet havasında olan genel bir konudur burası.

Osmanlı Türkçesi'nin zorunlu ders olması anketinin sonucu:

Cioss

Archduke
Best answers
0
Bu kaçıncı teog konusu oldu bea? Bu arada kardeşimin yerleştirme puanı 457.

Cioss

Archduke
Best answers
0
Ya fikir güzeldi de sıçtı batırdılar. Hatta bu sistemle liseye girenlere aynı şekilde üniversiteye girme şeysi yapacaklardı. Aynı şekilde 4 yıl merkezi sınavlar yapılıp oradan yerleştirilecekti öğrenciler. Çok makul bir sistemdi ama bunu bile beceremediler. Her sene yeni bir saçmalık getiriyorlar zaten, yalama oldu. Ama bunu resmen berbat ettiler.

Escude

Recruit
Best answers
0
410 puan ama öyle orta seviyedeki okullar bile 440 dan aşşağı değil yani iyi bi okul istiyosanız 460 dan yukarı olması gerekir

Dwarf01

Sergeant Knight
M&BWBWF&SNW
Best answers
0
İstemiyordum ama galiba askeri okul yolu gözüktü MEB sıçıyo şuan çünkü :sad:

Samdomanld

Baron
Best answers
0
Biz ucuz yırttık vallaha. Bu sisteme yakalanmadık. Ne saçma bir şeydir. Eskiden ne güzeldi.
Ondrt said:
466 lakin iyi liselere bile yetmiyor :sad:
Ben 298 puanla meslek-anadoluya girdim. Gerçi TEOG değil normal SBS puanı. Fark eder sanırım. Ya sorular çok kolay ya da okullar çok iyi olmuş.

hsyn333

Sergeant at Arms
Best answers
0
Balex said:
500 üzerinden 460-470 alıp da düzgün lise bulamıyorum demeniz ilginç. Çevrenizdeki liselerin hepsi 490la mı alıyor yahu? Önemli olan il sıralamanız bu arada.
İstedigim lise (Hüseyin Avni Sözen AL) %0,5 taban istiyo benimki %1,93

hsyn333

Sergeant at Arms
Best answers
0
Karatasak said:
Ben de işte 500 aldım ama iyi liselere yetmiyor napsam ki? :cry:
Ben istanbulun en sapa yerlerinden birindeyim. Puanıma uygun liseler dünyanın bir ucu bende yurtta kalmak istemiyorum.

Cioss

Archduke
Best answers
0
Konyada en iyi fen lisesi 480 taban puan ve %0.6 ile alıyor. O kadar da abartmayın.