Kurtadam: Kurtlar Sofrası | Vampirler Kazandı

Users who are viewing this thread

Benim vampirle ilgili anlamadığım bir şey var.

Şeytanın kimliğini öğrenirse kendini feda ediyor.
Amacı özel rollüyle veya şeytanla hayatta kalmak.
Şeytanın kimliğini bilmeden şeytanla hayatta kalamaz. Şeytanın kimliğini bilirse de feda oluyor. Bir kere burda çelişki var, Şeytan vampirin dostu mu?

Uyarı: Siz iletinizi yazarken yeni bir ileti daha gönderildi. Gönderilen iletiyi incelemeniz önerilir.

Bide şu gizlenme olayını anlamadım. Mesela vampir gizlendi. Kurtlar saldırınca ölüyormu ? Ölüyorsa be işe yarıyo ? Ölmüyosa zaten kimliği açığa çıkar

Kötü rollü biri ile hayatta kalıyor.Tatar'ın iletisinden aldığım için iskeleti öyle kalmış düzelttim.Aynı şeye çıkıyor zaten.

Şeytanın kim olduğunu bilebilir, eğer Takip gücünü kullanarak, şeytanın kim olduğunu öğrenirse, kendisi de ölür.Zaten bir takip gücü var.

Seninkini senin oyunda yaparsın Tatar.

Kuraları çektim , atıyorum.

O gizlenme olayı şöyle, eğer kurt adamlar buna saldırırsa, otomatik gizlenir.Kurt adamların elinden kurtulur.Ve gizlenme özelliğini kaybetmiş olur.Eğer gizlenme özelliğini kullanmışsa da, kurt adamlar saldırırsa , kaçamaz.

Kurt saldırdığında ölmüyorsa otomatik kimliği belli olur demektir. Kafama bu gizlenme olayı pek yatmadı ama bakalım iyi strateji herşeyi değiştirir.

Neutron!1! said:
Kurt saldırdığında ölmüyorsa otomatik kimliği belli olur demektir. Kafama bu gizlenme olayı pek yatmadı ama bakalım iyi strateji herşeyi değiştirir.
Kendini korumaya almış da olabilir.

Bu arada her rolden kesin olacak diye bişi yok.

Herkes rolünü aldığına göre, ifadeler geliyor.Bu arada, oyun daha başlamadı.

ifadeler:

1-)Sabine , Tatar Han'ı öldürebilir.
2-)Righteous, Sgt.Glothis'i dönüştürebilir.
3-)Wesley Sneijder ile Girebi aynı saftadır.
4-)Oyundaki kurt adam sayısı Vampir sayısından 3 fazladır.
5-)hasanxxl, Neutron!1! in kimliğini öğrenebilir.

İki gün sürmesin. İlk turda hiçbir şey olmuyor zaten.

İfadelere gelince:

1-)Sabine , Tatar Han'ı öldürebilir.

Şair burada, Sabine öldürme gücüne sahip olabilir diyor. Avcı, kurtadam, vampir, kara büyücü.

2-)Righteous, Sgt.Glothis'i dönüştürebilir.

Şair burada Righteous kurtadam olabilir diyor.

3-)Wesley Sneijder ile Girebi aynı saftadır.

Şair burada Wesley ile Girebi aynı tarafta, yani ya ikisi de iyi ya ikisi de kötü diyor.

Şair bir tek burada kesin yazmış. :grin: Şair burada Kurt adam sayısı, vampir sayısından 3 fazladır diyor. 3 Fazlaysa o zaman 1 vampire 4 kurt 2 vampire 5 kurt 3 vampire 6 kurt düşer. 4 vampire kaç kurt düşer bilemiyorum.

5-)hasanxxl, Neutron!1! in kimliğini öğrenebilir.

Şair burada Hasanxxl ya lider(dolaylı yoldan), ya vampir, ya da kahin olabilir diyor.

Dies Irae said:
Ben bu ifadenin doğru olduğunu düşünüyorum. Eğer iki vampir varsa 5 kurtadam olacak ve 22 kişi içinde 5 kurtadam oldukça makul bir sayı. 1 vampir ve 4 kurtadam da olabilir ama tek vampir olmadığını da şu mesajdan anlıyoruz;
Dies Irae said:
7-Vampir başka bir vampire saldırırsa, ikisi de ölür.

Eğer 2 vampir, 5 kurtadam, 1 karabüyücü, 1 avcı, 1 şeytan, 1 kahin ve 1 lider varsa da oyunda 10 tane sivil var ve oldukça makul bir sayı bence.

Bugün sabahlayacağım için uzun uzun oyuna kafa yorabilirim.

İfadeler
1-)Sabine , Tatar Han'ı öldürebilir. - Sabine'nin öldürme gücü olabilir, bir yorum çıkartılırsa Sabine kurt ve Tatar sivil-kahin olabilir.
2-)Righteous, Sgt.Glothis'i dönüştürebilir. - Açıkça Righteous kurt ve Sgt. Sivil denilmiş, doğruluğundan bu kadar net olduğu için şüphelendim.
3-)Wesley Sneijder ile Girebi aynı saftadır. - Açık uçlu bir ifade, ikisi iyi yada ikisi de kötü olabilir, roller çıkartılamaz.
4-)Oyundaki kurt adam sayısı Vampir sayısından 3 fazladır. - Ayn şekilde bu maddeden bir anlam çıkartılması zor olacaktır.
5-)hasanxxl, Neutron!1! in kimliğini öğrenebilir. - Eğer doğru olan bu ise Hasan Kahindir, Neutron ise şeytan değildir.

Eğer ifadelerin hepsi doğru ise!
Kişiler
(Gelişen olaylarla bu tabloyu güncelleyeceğim, olasılıkların dağılmaması ve neler olduğuna dair kafa karışmaması için)

1-)mountblade4ever™ - Belirsiz
2-)erennuman_mb - Belirsiz
3-)Tatar Han - Bir Promethean değil.
4-)414ben - Belirsiz
5-)Calradianın Bilgesi - Belirsiz
6-)Mertcan_Tr - Belirsiz
7-)Findecáno Amandil - Belirsiz
:cool:Dual - Belirsiz
9-)Glothis - Kurtadam.
10-)Neutron!1! - Şeytan değil.
11-)jheenz - Belirsiz
12-)Mosin Nagant - Belirsiz
13-)Girebi - Wesley ile aynı safta.
14-)Black Champion - Belirsiz.
15-)Wesley Sneijder - Girebi ile aynı safta.
16-)Seher Akıncısı - Belirsiz
17-)hasanxxl - Kahin.
1:cool:Barbaria - Belirsiz
19-)Gergin - Belirsiz
20-)Righteous - Kendisi iblis olabilir
21-)Larten - Belirsiz
22-)Sabine - İyi ise avcı, kötü ise Kurt, Karabüyücü yada Vampir.

Birkez daha söyleyeyim, bunların olasılıklar olduğunu unutmayın.

Seher Akıncısı said:
Bugün sabahlayacağım için uzun uzun oyuna kafa yorabilirim.

İfadeler
1-)Sabine , Tatar Han'ı öldürebilir. - Sabine'nin öldürme gücü olabilir, bir yorum çıkartılırsa Sabine kurt ve Tatar sivil-kahin olabilir.
2-)Righteous, Sgt.Glothis'i dönüştürebilir. - Açıkça Righteous kurt ve Sgt. Sivil denilmiş, doğruluğundan bu kadar net olduğu için şüphelendim.
3-)Wesley Sneijder ile Girebi aynı saftadır. - Açık uçlu bir ifade, ikisi iyi yada ikisi de kötü olabilir, roller çıkartılamaz.
4-)Oyundaki kurt adam sayısı Vampir sayısından 3 fazladır. - Ayn şekilde bu maddeden bir anlam çıkartılması zor olacaktır.
5-)hasanxxl, Neutron!1! in kimliğini öğrenebilir. - Eğer doğru olan bu ise Hasan Kahindir, Neutron ise şeytan değildir.

Eğer ifadelerin hepsi doğru ise!
Kişiler
(Gelişen olaylarla bu tabloyu güncelleyeceğim, olasılıkların dağılmaması ve neler olduğuna dair kafa karışmaması için)

1-)mountblade4ever™ - Belirsiz
2-)erennuman_mb - Belirsiz
3-)Tatar Han - Bir Promethean değil.
4-)414ben - Belirsiz
5-)Calradianın Bilgesi - Belirsiz
6-)Mertcan_Tr - Belirsiz
7-)Findecáno Amandil - Belirsiz
:cool:Dual - Belirsiz
9-)Glothis - Kurtadam.
10-)Neutron!1! - Şeytan değil.
11-)jheenz - Belirsiz
12-)Mosin Nagant - Belirsiz
13-)Girebi - Wesley ile aynı safta.
14-)Black Champion - Belirsiz.
15-)Wesley Sneijder - Girebi ile aynı safta.
16-)Seher Akıncısı - Belirsiz
17-)hasanxxl - Kahin.
1:cool:Barbaria - Belirsiz
19-)Gergin - Belirsiz
20-)Righteous - Kendisi iblis olabilir
21-)Larten - Belirsiz
22-)Sabine - İyi ise avcı, kötü ise Kurt, Karabüyücü yada Vampir.

Birkez daha söyleyeyim, bunların olasılıklar olduğunu unutmayın.
Ben nasıl kurt oluyorum ? Adam zaten beni dönüştürecek. Kurt olmam imkansız oluyor.
Hem tüm ifadeler doğru olamaz. Ya unuttun yada strateji için söylüyorsun.

Ben ilk tur analiz yapmayacağım, yaparsam herkes gibi burada bu bu rolde olabilir gibi bir şey çıkacak. Herkes de şuan bunu yapıyor, uğraşamam :razz:

Back
Top Bottom